Dnešní datum: 16. 08. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 23.3.2013
Vydáno dne 31. 03. 2013 (4371 přečtení)

Cak Hartis BohemiaPrvní chovatelská akce naší pobočky proběhla opět a již tradičně v Sezimově Ústí. Počasí se k organizátorům zachovalo na letošní poměry celkem přátelsky a sněhové vločky si pro tento den odpustilo. Fičel sice studený vítr, ale kdo vystavoval, zahřál se celkem bezpečně pohybem...
ÚPCH Ing. Jiří Novotný posoudil 55 z 58 přihlášených jedinců, 6 z nich bylo dlouhosrstých.

V článku naleznete kompletní výsledky výstavy s fotkami nejúspěšnějších psů a fen.
Fotogalerie jednotlivých tříd budou postupně doplňovány po jejich zpracování.

OV Sezimovo Ústí 23.3.2013 - Pracovní psi + feny
OV Sezimovo Ústí 23.3.2013 - Dospívající psi + feny
OV Sezimovo Ústí 23.3.2013 - Mladí psi + feny

TŘÍDA DOROSTU - psi krátkosrstí

VN1

 RICO Z HANÝŽKOVIC  (MAX MORAVIA KAR-MIR x KILLY Z HANÝŽKOVIC)         

Majitel:  JIŘINA ŠINDELÁŘOVÁ, HORNÍ PLANÁ


 

TŘÍDA DOROST - psi  dlouhosrstí 

VN1

AFRIK  Z  LIKONU  (AGASSY V.D. PISTE TROPHE x WICKY REDOX)

 Majitel: ING. JAN BESPERÁT, PRAHA 4


 

 

TŘÍDA MLADÝCH - psi krátkosrstí

VD1, Vítěz třídy

CATO BENE BOHEMIA (XANTOS Z AGÍRU BOHEMIA x HERA  DOLMINA)

Majitel: JIŘÍ PANSKÝ, HAVLÍČKŮV  BROD


 

VD2

LARS Z MĚSTA KARAFIÁTŮ  (BRIX HARTIS BOHEMIA  x KATTI Z MĚSTA KARAFIÁTŮ)

Majitel:  VÁCLAV  KROTKOVSKÝ, ŠVIHOV

 

VD3

INZANO SANDAU-BOHEMIA  (WILLOW VOM HEIDKNAPP x KATI VOM POXDORFER-TANNENHOF)

Majitel:  MICHAL MAREK, HUSINEC

 

VD4

LEON  DENBRIX (KERRY KAMOŠ-DURABO x PORTA SUCHÉ LAZCE)

Majitel:  ROBERT PEVNÝ, PRACHATICE

 

TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH- psi krátkosrstí

 VD1, Vítěz třídy

YIMMY PROVOCATIVO (URBO V. LEITHAWALD x CHOCOLATE GEISCHA PROVOCATIVO)               

Majitel: BARBORA ZAHRADNÍKOVÁ, TÁBOR


 

VD2

ZAMP HOLKÄMPER HOF  (RENZO HOLKÄMPER SEE x GINGER VON HAUS ARRANKA)        

Majitel: JIŘÍ ZEVL, ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

VD3   

WASCO ORNIS-BOHEMIA  (QUATTRO V.D. PARTKNACHKLAMM   x SANDRA RUMINA MORAVIA)

Majitel: JOSEF KRATOCHVÍL, NOVÉ VESELÍ

 

VD4

DAX FABARE BOHEMIA (DUX DI CASA MASSARELLI x LOTTY V.D. PISTE  TROPHE)

Majitel:  MIROSLAV DUCHEK, MERKLÍN

 

VD5 

BARRY KEDUL HOF  (HOKY VA-PE x MEGGI V.D. GERMANENQUELLE)

Majitel: JAN URBAN, VSETÍN

 

VD6 

ADAM VERITAS VICI (BAX OSTARYKA x KILL LERYKA)

Majitel: MARTIN VOLŠE, KUTNÁ HORA

 

VD7

CHYKO STŘÍBRNÉ DOLY (FARO DEMIN DVOR x XARA STŘÍBRNÉDOLY)

Majitel: DENIS ŠUMPELA, SRUBEC, Č. BUDĚJOVICE

 

 

TŘÍDA PRACOVNÍ - psi krátkosrstí

 V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz

CAK HARTIS BOHEMIA (OBER V. BAD-BOLL x XARA HARTIS BOHEMIA)

Majitel: MVDR. HELENA MELOUNOVÁ, CHOTĚBOŘ


 

V2

ALEX R VEEMTROPPENS (SOLO V. KÖTTERSBUSCH x VEEMTROPPENS KLIPPA)

Majitel: BARBORA ZAHRADNÍKOVÁ, TÁBOR

 

VD3

 ZACK ZE STŘÍBRNÉHO KAMENE (OLEK V.D. MAINEICHE x UNA ZE STŘÍBRNÉHO KAMENE)

Majitel: JANA DVOŘÁKOVÁ, LEDENICE

 

VD4

 IPPY PÍSEČNÁ BOUŘE  (BERO V. TEUBLITZER SCHLOSS x IENNY Z ELBU)

Majitel: ING. JAN FÍNA, ŽATEC

 

TŘÍDA VETERÁNŮ - psi krátkosrstí

V1, Nejlepší veterán

BELVIS SHERAK     (XERO HARTIS BOHEMIA x ISABELLA SHERAK)

Majitel: MONIKA MARKESOVÁ, PACOV


 

TŘÍDA DOROSTU- feny krátkosrsté

 VN1

INDDY FABARE BOHEMIA  (AGASSY V.D. PISTE TROPHE x YSCHA FABARE BOHEMIA)

Majitel: PAVEL SKRBEK, PRAHA-RADOTÍN


 

VN2

CHANCE ORSI BOHEMIA  (AREX V.D. PELZMUHLE x GIPSY SHERAK)

Majitel: D.+F.  WUNSCHOVI, ZVOLE

 

VN3

 CARRA MIA OD GUVERNÉRA  (EROS Z AGÍRU BOHEMIA x ARISA IRA OD GUVERNÉRA)

Majitel: LUCIE LIEBLOVÁ, VELEŠÍN

 

VN4

BELLISSIMA PROVOCATIVO (NINO V. TRONJE x JESSICA PROVOCATIVO)

Majitel:  BARBORA ZAHRADNÍKOVÁ, TÁBOR

 

TŘÍDA DOROST - feny dlouhosrsté

VN1

 CASIOPEA OD GUVERNÉRA  (EROS Z AGÍRU BOHEMIA x ARISA IRA OD GUVERNÉRA)

Majitel: LUCIE LIEBLOVÁ, VELEŠÍN


 

VN2

GUINEVERE  RITA DAXIS  (PERCY V. STREEK x REGIE DAXIS)

Majitel:  EVA KUTHEILOVÁ, ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

TŘÍDA MLADÝCH - feny krátkosrsté

 VD1, Vítěz třídy

DELIEN ORNIS-BOHEMIA  (CAK HARTIS BOHEMIA x HELLEN ORNIS-BOHEMIA)

Majitel: JOSEF KRATOCHVÍL, NOVÉ VESELÍ


 

VD2

 CHARISMA FABARE BOHEMIA  (FERRARI V. AGILOLFINGER x RABIENNE A.D. BRUNNENSTRASSE)

Majitel: PAVEL SKRBEK, PRAHA 5-RADOTÍN

 

VD3

FLEA JENEBI  (MIR Z ARNOLTOVIC x CLEA JENEBI)

Majitel: JINDŘIŠKA KROPÁČKOVÁ, PRAHA5

 

VD4

LEYLA MANIA BOHEMIA  (XANDER VOM WEINBERGBLICK x ERICA HARTIS BOHEMIA)

Majitel: ING. ZDEŇKA KOŘENSKÁ, TUROVEC

 

VD5

JESSIE DENBRIX  (XANDER V. WEINBERGBLICK       x JUTA Z VĚTRNÉHO VRCHU)

Majitel: ROBERT PEVNÝ, PRACHATICE

 

VD6

FEEBE JENEBI  (MIR Z ARNOLTOVIC x CLEA JENEBI)

Majitel: JINDŘIŠKA KROPÁČKOVÁ, PRAHA5

 

D7

NIPPY Z JIRKOVA DVORA  (PARDÁL Z JIRKOVA DVORA x CITA Z VALSKÉHO ÚDOLÍ)

Majitel:  MARTIN SUCHÁNEK, SEZIMOVO ÚSTÍ

 

D8

BESSY Z MERIDOLU  (BASKO ZE SVOBODNÉHO DVORA x CHARIN VEPEDEN)

Majitel:  MIROSLAV SLÁDEČEK, KÁJOV

 

D9

INDI DENBRIX  (FARO DEMIN DVOR x XARAH RAPAČOV)

Majitel: ROBERT PEVNÝ, PRACHATICE

 

TŘÍDA MLADÝCH - feny dlouhosrsté

VD1, Vítěz třídy

HANNY FABARE BOHEMIA  (DUX DI CASA MASSABELLI x TRISCHA FABARE BOHEMIA)

Majitel: JAN BALCÁREK, JÍLOVIŠTĚ


 

VD2

YORGA IRLUKA  (XEDOS SCHREIDON x WICTORI IRLUKA)

Majitel:  VLASTIMIL KŘEMEN, CHOTOVINY

 

VD3

FREDERICA MARKIES  (ZORRO DOMBAI x AISHA MARKIES)

Majitel: MONIKA MARKESOVÁ, PACOV

 

TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH - feny krátkosrsté 

VD1, Vítěz třídy

WESSY ORNIS-BOHEMIA  (QUATRO V.D. PARTNACHKLAMM x SANDRA RUMINA MORAVIA)

Majitel: HANA KOLÁŘOVÁ, CHOTĚBOŘ


 

VD2

OLA LAROPE  CZECH  (CAK HARTIS BOHEMIA x KESSI LAROPE CZECH)

Majitel: DANA KLÍČOVÁ, HLINSKO

 

VD3

CESIE FABARE BOHEMIA  (SANCHO V. SPITALFELD x ZARTHA FABARE BOHEMIA)

Majitel: EVA PRÁŠKOVÁ, PAKOMĚŘICE

 

VD4

UTTA WOLFELAND  (RICKI HARTIS BOHEMIA x RATA WOLFELAND)

Majitel: MILAN JANECKÝ, BUČINA

 

VD5

CLEA Z LOMNICKÉHO  ÚDOLÍ  (KARO TOBANI x OKIE U ALFRÉDA           )

Majitel: PETRA BUČKOVÁ, ROSICE

 

VD6

ELBEE DANIEL BOHEMIA  (JERRY Z DASKONU x ASTORIA DANIEL BOHEMIA)

Majitel:  ROBERT MEJTA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

VD7

BORA JA NA KA  (LEON VON DER STAATSMACH x BORA EXCALIBUR EUROPA)

Majitel: MILAN KRIŠTOF, STRAKONICE

 

D8

HEXE Z KLÍDKOVA DVORA  (BLACK-JACK VON DER TEUFELSKEHLE x CHERI EQIDIUS)

Majitel:  EDUARD KUČERA, STRAKONICE

 

D9

FIGGI MAJORŮV HÁJ  (JAVIR V. TALKA MARDA x FEIBI  MAJORŮV HÁJ)

Majitel: ALŽBĚTA KOZUBOVÁ, TÁBOR

 

D10

ELIŠKA SOVÍ MLÝN  (MAX ČERNÝ OBELISK x ARTEMIS Z DUBOVÉHO MLÝNA)

Majitel: VERONIKA KADIČOVÁ, DÍVČICE

 

TŘÍDA PRACOVNÍ - feny krátkosrsté

V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz 

JANNIE HARTIS BOHEMIA  (FIMO HARTIS BOHEMIA x KIRA HARTIS BOHEMIA)

Majitel: JOSEF KRATOCHVÍL, NOVÉ VESELÍ


 

V2

SAMBA PROVOCATIVO  (ROCKY V. FEUERMELDER x CHOCOLATE GEISHA PROVOCATIVO)

Majitel: ING. PETRA BURSÍKOVÁ, TÁBOR

 

V3

ANDREA ZE ZEVLOVA DVORA  (ENZO Z KRUPIČKOVA MLÝNA x ŠERIL ZE ZEVLOVA DVORA

Majitel: ANDREA ZEVLOVÁ, Č. BUDĚJOVICE

 

V4

JESSICA MANIA BOHEMIA  (KANTO V.D. ZENTEICHE x HARAKIRI MANIA BOHEMIA)

Majitel:  JANA HLÁVKOVÁ, VOLYNĚ

 

V5

 FERA STĚŽOVSKÁ  ZAHRADA  (ILAN V. KIRSCHENTAL x CHRISTA HARTIS BOHEMIA)

Majitel: IVANA BARTUŠKOVÁ, KOLÍN II

 

V6

 BASTILLA ZE ZEVLOVA DVORA            (VIRUS ZE ZEVLOVA x WILMA FRAMATO ROLAU        )

Majitel: ANDREA ZEVLOVÁ, Č. BUDĚJOVICE

 

VD7

JUSTINE BOHARINA  (CHEROKEE PROVOCATIVO x BAXI BOHARINA)

Majitel: ZDEŇKA PRAŽÁKOVÁ, ŽELEČ

 

VD8

INNA BIRNEJAN (GRISU V. MAKERA x JOLINA HELILEIN)

Majitel: PETR ŽIŽKA, HOLICE

 

TŘÍDA VETERÁNŮ - feny krátkosrsté

V1, Nejlepší veterán

CORA PROVOCATIVO  (XERO HARTIS BOHEMIA x FOLLY MASERAU)

Majitel: ING. PETRA BURSÍKOVÁ, TÁBOR


 

 



Související články:
Katalog svodu chovných psů a fen NO Jihočeské pobočky ČKNO České Budějovice 19.9.2015 (14.09.2015)
Oblastní výstava Sezimovo Ústí 22.3.2014 (02.04.2014)
Krajská výstava NO - 15.9.2012 v Kaplici (01.10.2012)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 24.3.2012 (06.04.2012)
Speciální výstava NO 28.9.2011 v Ševětíně (14.10.2011)
Klubová výstava vítězů NO Roudnice nad Labem 20. - 21.8.2011 (29.08.2011)
Mistrovství ČR mládeže Luková 20. – 21.8.2011 (29.08.2011)
Přebor Jihočeského kraje podle IPO3 - 20.8.2011 v Českých Budějovicích (29.08.2011)
MM ČKNO 2011 - Mrákov u Domažlic 1.- 3.7. (28.07.2011)
Oblastní výstava v Českých Budějovicích 5.6.2011 (15.06.2011)
Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011 (22.03.2011)
Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010 (08.11.2010)
Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010 (17.06.2010)
Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010 (24.03.2010)
Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009 (25.09.2009)
Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009 (24.03.2009)
Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008 (17.09.2008)
Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )