Dnešní datum: 21. 02. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

Krajská speciální výstava
Propozice na KV 21.10.2017
Přihláška na KV 21.10.2017

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Krajská výstava NO - 15.9.2012 v Kaplici
Vydáno dne 01. 10. 2012 (3518 přečtení)

Podzimní Krajská výstava německých ovčáků se po několika letech konala opět v Kaplici. Za proměnlivého počasí, které přineslo několik dešťových přeháněk, ale v závěru i slunce, se na kaplickém kynologickém cvičišti předvedlo v kruhu celkem 33 ze 36 přihlášených jedinců. Těžko odhadnout, proč tato výstava nepřilákala více zájemců. Předvedené německé ovčáky posoudil prezident ČKNO Ing. Karel Strouhal.

V článku naleznete výsledky výstavy s fotkami vítězů.

Galerie jednotlivých tříd budou postupně doplňovány.

  • KV NO Kaplice 15.9.2012 - třída dorostu + veteráni
  • KV NO Kaplice 15.9.2012 - třída mladých psi + feny
  • KV NO Kaplice 15.9.2012 - třída dospívajících psi + feny
  • KV NO Kaplice 15.9.2012 - třída pracovní feny + psi


  • KRAJSKÁ VÝSTAVA NĚMECKÝCH OVČÁKŮ

     

     

     

     

    Rozhodčí:  Ing. Karel Strouhal

     

     

     

    PSI

    třída: MLADÝCH  KRÁtkosrstí

    VD1, Vítěz třídy   YIMMY  Provocativo  (URBO v. Leinthawal x CHOCOLATE GEISHA Provocativo)

     

    VD2      DAX  Fabare Bohemia  (DUX di Casa Massarelli x LOTTY von der Piste Trophe)

     

     

     

    třída: MLADÝCH  DLOUHosrstí

    VD1, Vítěz třídy     DAQ  Atal Praha (UNICO z Kyjovského údolí x ARELA z Atalu Praha)

     

     

     

    třída: DOSPÍVAJÍCÍCH  KRÁtkosrstí

    VD1, Vítěz třídy       SEMINO  vom Natoplatz (WEGAS vom Fichtenschlag x DANZA vom Natoplatz)

     

    VD2     FILIP  z Klídkova dvora (BALKO v.d. Teufelskehle x CHERI Eqidius)

    VD3     AJAX  Petra Chelčického (HOKY Va-Pe x JENNY Skočická samota)

    VD4     ARON  Petra Chelčického (HOKY Va-Pe x JENNY Skočická samota)

     

     

     

    třída: PRACOVNÍ  KRÁtkosrstí

    V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz    ALEX R  Veemtroppens  (SOLO v. Kottersbusch x Veemtroppens KLIPPA)

     

    V2      VINTY Sherak (SANCHO v. Spitalfeld x ROMANCE Sherak)

     

    V3      SHREK  Stříbrné doly (FOREST GUMP Mineo x KONY Stříbrné doly)

     

    V4      XENON  Perunius Bohemia  (AREX von der Wilhelmswarte x QUINCY Perunius Bohemia)

     

    V5      ARAGORN  Kantor Slovakia (OX z Jirkova dvora x PAVLLIN  Meresnická dolina)

     

    VD1   BRANDY  Frany Greis (ZIDANE von Kammberg x MEGIE z Nového Draka)

    VD2   ORION z Jirkova dvora (ŽEN z Jirkova dvora x MANKA z Jirkova dvora)

    VD3   KENDY  Vikar (UNKAS v. Salztalblick x BAULI Vikar)

     

     

     

    třída: VETERÁNŮ  KRÁtkosrstí

    V1, Nejlepší veterán    ZORRO  Dombai (XONAR Framato Rolau x ODETA Dombai)

     

     

     

    FENY

    třída: DOROSTU  KRÁtkosrstÉ

    VN1      ENGIE  ze Zevlova dvora (VIRUS ze Zevlova dvora x WILMA Framato Rolau)

     

     

     

    třída: MLADÝCH  KRÁtkosrstÉ

    VD1, Vítěz třídy      FUJI  Serak (RICKI Hartis Bohemia x DARIELLE Sherak)

     

    VD2      FELIES  Yucero Bohemia (WOLTAIR Gája – Nova x JOCCI Moravia Artex)

    VD3      HYLDA z Klídkova dvora (BLACK-JACK v.d. Teufelskehle x CHERI Eqidius)

     

     

     

    třída: MLADÝCH  DLOUHosrstÉ

    VD1      OLYMPIA  Vepeden (VELO vom Patscherkofel x AMANDA Vepeden)

     

     

     

    třída: DOSPÍVAJÍCÍCH  KRÁtkosrstÉ

    VD1, Vítěz třídy  BASTILLA  ze Zevlova dvora (VIRUS ze Zevlova dvora x WILMA Framato Rolau)

     

    VD2      FISTA  Jipo-Me (BADY ze Svobodného dvora x GINA Jipo-Me)

     

     

    třída: PRACOVNÍ  KRÁtkosrstÉ

    V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz   SANDRA  Rumina Moravia (PAKROS d Ulmental x CHIPSY Rumina Moravia)

     

    V2      SAMBA  Provocativo (ROCKY v. Fleuermelder x CHOCOLATE GEISHA Provocativo)

     

    V3      DIANA  Stříbrné doly (XARON Hartis Bohemia x QUINA Stříbrné doly)

     

    V4      KATTI  z Města karafiátů (ARNY Hartis Bohemia x RENDY z Kyjovského údolí)

     

    V5      ÁJA  Touche Wood (ZORRO Dombai x HERIETT Ornis Bohemia)

     

    V6      YWERRY Hartis Bohemia (DJENGES KAHN v. Sante´s Home x XENA Hartis Bohemia)

     

    V7      VANESA  z Jirkova dvora (CHARI z Esagílu x SEDRI od Roubenky)

     

    VD1    CERRY  Ivako (FOREST GUMP Mineo x WELA Stříbrné doly)

    VD2    BERENIS z Podhorských zahrad (FRANCESCO Anrebri x BERY z Vlčí smečky)

     

     

     

    třída: VETERÁNŮ  KRÁtkosrstÉ

    V1, Nejlepší veterán   MERRYLU  Leptač (XERO Hartus Bohemia x PRIXI Dlhá roveň)

     

     

    <

     

     

     



    Související články:
    Katalog svodu chovných psů a fen NO Jihočeské pobočky ČKNO České Budějovice 19.9.2015 (14.09.2015)
    Oblastní výstava Sezimovo Ústí 22.3.2014 (02.04.2014)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 23.3.2013 (31.03.2013)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 24.3.2012 (06.04.2012)
    Speciální výstava NO 28.9.2011 v Ševětíně (14.10.2011)
    Klubová výstava vítězů NO Roudnice nad Labem 20. - 21.8.2011 (29.08.2011)
    Mistrovství ČR mládeže Luková 20. – 21.8.2011 (29.08.2011)
    Přebor Jihočeského kraje podle IPO3 - 20.8.2011 v Českých Budějovicích (29.08.2011)
    MM ČKNO 2011 - Mrákov u Domažlic 1.- 3.7. (28.07.2011)
    Oblastní výstava v Českých Budějovicích 5.6.2011 (15.06.2011)
    Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011 (22.03.2011)
    Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010 (08.11.2010)
    Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
    Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010 (17.06.2010)
    Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
    1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010 (24.03.2010)
    Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009 (25.09.2009)
    Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
    Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009 (24.03.2009)
    Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008 (17.09.2008)
    Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

    ( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )