Dnešní datum: 23. 05. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

Krajská speciální výstava
Propozice na KV 21.10.2017
Přihláška na KV 21.10.2017

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011
Vydáno dne 22. 03. 2011 (3625 přečtení)

Také letošní úvodní chovatelská akce, která tradičně zahajuje výstavní sezonu, potrápila organizátory hrozbou nepříznivého počasí. Na rozdíl od loňska se sice jaro hlásilo o svoji vládu již od začátku března, ale právě v pátek před výstavou zima ještě nepříjemně zahrozila a neodpustila si ani sníh. Sobotní zamračené ráno nakonec přivítalo na louce u řeky Lužnice 51 z 58 přihlášených německých ovčáků, které posoudil ÚPCH Ing.Jiří Novotný. Na výstavě se objevil také jeden jedinec s dlouhou srstí, který bohužel odstoupil pro nekorektní skus.

Titul Oblastní vítěz si nakonec odvezl Ricki Hartis Bohemia MVDr.Heleny Melounové z Chotěboře a ve fenách titul Oblastní vítězka získala "domácí" Jessica Provocativo Báry Zahradníkové z Tábora.
GRATULUJEME!

V článku naleznete výsledky výstavy a fotky vítězů tříd.

Galerie jednotlivých tříd budou dodány po jejich zpracování.










  • OBLASTNÍ VÝSTAVA

     

    OBLASTNÍ VÝSTAVA NĚMECKÝCH OVČÁKŮ

    Sezimovo Ústí 19.3.2011

    Rozhodčí: Ing. Jiří Novotný

     

    Výsledky

     

    PSI - krátkosrstí

    Tř. dorostu:

    VN1 Evans Sherak (Faros Vantaris x Darielle Sherak)

    VN2 Carvey Zbirožské podzámčí ( Francesko Anrebri x Wendy Aritar Bastet)

     

    Tř. mladých:

    VD1, Vítěz tř. Sparrow Jack Provocativo (Rocky v. Feuermelder x Chocolate Geisha Provocativo)

    VD2 Brit Touche Wood (Zorro Dombai x Heriett Ornis-Bohemia)

    VD3 Charon Hartis Bohemia (Digger v.Elzmundungsraum x Finna Hartis Bohemia)

     

    Tř. dospívajících:

    VD1, Vítěz tř. Puerto Rico Provocativo (Rando v.Team Fiemereck x Chocolate Geisha Provocativo)

    VD2 Regan ze Šumavské stráže (Chalif Framato Rolau x Wendi ze Šumavské stráže)

    VD3 Car z Jan – Ru (Chari z Esagilu x Vikina z Milberku)

     

    Tř. pracovní:

    V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz

    Ricki Hartis Bohemia (Orbit v.Huhnegrab x Lara Hartis Bohemia)

    V2 Max Moravia Kar – Mi (Idol Riwal Hof x Jenny Moravia Kar – Mi)

    VD1 Quart z Lipin (Quinn od Policie ČR x Cony Orthex)

    VD2 Kix z Trucu (Cherry Eqidius x Pegy z Golha)

    VD3 Iran Anrebri (Tom z Pohraniční stráže x Yenna Anrebri)

     

    Tř.veteránů:

    V1, Nejlepší veterán Xandi Vitaxis (Orbit v.Tronje x Faria Vitaxis)

    V2 Forest Gump Mineo (Xanthus v.Baruther Land x Uta Krásnoočko)

     

    PSI – dlouhosrstí

    Tř. pracovní:

    Odstoupil Casso Sandau – Bohemia (Dux de Cuatro Flores x Kati v.Poxdorfer-Tannenhof)

     

     

    FENY - krátkosrsté

    Tř. dorostu:

    VN1 April Fabare Bohenia (Eros v.Haus Portofino x Lotty v.d. Piste Trophe)

    VN2 Andrea ze Zevlova dvora (Enzo z Krupičkova mlýna x Šeril ze Zevlova dvora)

    N Ronna z Dvořákova sadu (Ox z Jirkova dvora x Lada z Dvořákova sadu)

     

    Tř. mladých:

    VD1, Vítěz tř. Felicity Avax Hof (Joker v.Eichenplatz x Dion Avax Hof)

    VD2 Samba Provocativo (Rocky v. Feuermelder x Chocolate Geisha Provocativo)

    VD3 Russian Roulete Provocativo ( Matcho Hartis Bohemia x Jessica Provocativo)

    VD4 Christie Hartis Bohemia (Digger v.Elzmundungsraum x Finna Hartis Bohemia)

    VD5 Xanni z Agíru Bohemia ( Tyson v.Kottersbuch x Xara z Agíru Bohemia)

    VD6 Dakota Vědusk (Omarr Eqidius x Bayleis Vědusk)

    D Pretty Venušina sopka ( Mic v.d. Kine x Hikari Venušina sopka)

    D Frederica Sorizo ( Virgil Hartis Bohemia x Hanah Rivie)

     

    Tř. dospívajících:

    VD1, Vítěz tř. Yscha Fabare Bohemia ( Viki z Podradbuzí x Lotty v.d. Piste Trophe)

    VD2 Hanie v.Haus Kirschental ( Panjo v.Kirschental x Druxie v.Kirschental)

    VD3 Elektra Sandau – Bohemia ( Vegas du Haut Mansard x Kati v.Poxdorfer-Tannenhof)

    VD4 Emilly Orsi Bohemia ( Unico z Kyjovského údolí x Artemis Orsi Bohemia)

    VD5 Piranha Mineo ( Ferest Gump Mineo x Zitta v.Hochstadter Wapen)

    VD6 Brigitte Sherak ( Richmond Sherak x Alieson Bohemia Acro)

    VD7 Akira Mon – Fri ( Reno Jipo – Me x Yalu Rapačov)

    VD8 Fren z Kraje husitů ( Vito Ja–He x Jagga Ja–He)

    VD9 Fíbí z Kraje husitů ( Vito Ja–He x Jagga Ja–He)

    VD10 Riva Nový Mira – Mar (Charik Galán Nalag x Miky ze Stříbrného kamene)

    VD11 Bety Daniel Bohemia ( Naroc v.Bunsenkocher x Chanell Leryka)

     

    Tř. pracovní:

    V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz

    Jessica Provocativo ( Arny Hartis Bohemia x Finta Hartis Bohemia)

    V2 Trischa Fabare Bohemia (Viki z Podradbuzí x Zartha Fabare Bohemia)

    V3 Arisa Ira od Guvernéra (Arny Hartis Bohemia x Merrylu Leptáč)

    V4 Harakiri Mania Bohemia (Cherokee Provocativo x Cora Provocativo)

    V5 Xarra Slezin Lovan ( Amatus v.Bad – Boll x Elis v.Haus Ganger)

    V6 Merrylu Leptáč (Xero Hartis Bohemia x Prixi Dlhá Roveň)

    VD1 Tessi Hronovský pramen ( Ary z Valského údolí x Charlie Hronovský pramen)

    VD2 Komba z Trucu (Cherry Eqidius x Pegy z Golha)

    VD3 Baska z Vrchlického návrší ( Panter Aritar Bastet x Cindy z Jirkova dvora)

    VD4 Oliva Bet Silver ( Javir v.Talka Marda x Era z Písničky)

    VD5 Varra ze Stříbrného kamene ( Enzo v.Clausberg x Niki ze Stříbrného kamene)

     

    Tř.veteránů:

    V1, Nejlepší veterán Quena Fabare Bohemia ( Jason v.d. Noriswand x Rabies Fabare)

    V2 Pella v.d.Holzheimer Linde ( Emor v.Schimmelberg x Ulma v.d. Holzheimer Linde)

     



    Související články:
    Katalog svodu chovných psů a fen NO Jihočeské pobočky ČKNO České Budějovice 19.9.2015 (14.09.2015)
    Oblastní výstava Sezimovo Ústí 22.3.2014 (02.04.2014)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 23.3.2013 (31.03.2013)
    Krajská výstava NO - 15.9.2012 v Kaplici (01.10.2012)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 24.3.2012 (06.04.2012)
    Speciální výstava NO 28.9.2011 v Ševětíně (14.10.2011)
    Klubová výstava vítězů NO Roudnice nad Labem 20. - 21.8.2011 (29.08.2011)
    Mistrovství ČR mládeže Luková 20. – 21.8.2011 (29.08.2011)
    Přebor Jihočeského kraje podle IPO3 - 20.8.2011 v Českých Budějovicích (29.08.2011)
    MM ČKNO 2011 - Mrákov u Domažlic 1.- 3.7. (28.07.2011)
    Oblastní výstava v Českých Budějovicích 5.6.2011 (15.06.2011)
    Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010 (08.11.2010)
    Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
    Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010 (17.06.2010)
    Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
    1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010 (24.03.2010)
    Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009 (25.09.2009)
    Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
    Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009 (24.03.2009)
    Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008 (17.09.2008)
    Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

    ( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )