Dnešní datum: 16. 10. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010
Vydáno dne 08. 11. 2010 (3321 přečtení)


Tradiční podzimní výstava NO se konala opět na kynologickém cvičišti v Ševětíně. Za podmračeného a poměrně chladného počasí posoudil pan rozhodčí Jiří Kučera 54 z 55 přihlášených jedinců.
Titul Krajský vítěz si odvezla fena Sandra Rumina Moravia (VA2 na letošní KVV) Jiřího Svatoně z Nového Města na Moravě a pes Xantos z Agíru Bohemia (Výb.1 na letošní KVV)Petry Bartošové z Rychnova nad Kněžnou.

V článku naleznete výsledky výstavy a fotky vítězů. Postupně budou dodávány fotogalerie jednotlivých tříd.

Fogalerie TŘÍDY PRACOVNÍCH PSŮ zde
Fogalerie TŘÍDY PRACOVNÍCH FEN zde
Fogalerie TŘÍDY DOSPÍVAJÍCÍCH PSŮ A FEN zde


Oblastní výstava NO

Krajská výstava NO 16.10.2010 Ševětín

 

Rozhodčí: Jiří Kučera

 

Výsledky tříd psů

třída dorostu :

VN1 - Sparrow Jack Provocativo - velmi nadějný 1.

(Rocky vom Feuermelder, Chocolate Geisha Provocativo)


VN2 - Brit Touche-Wood - velmi nadějný 2.

(Zorro Dombai, Heriet Ornis Bohemia)


VN3 - Ben Touche-Wood - velmi nadějný 3.

(Zorro Dombai, Heriet Ornis Bohemia)


třída mladých :

VD1 - Puerto Rico Provocativo - velmi dobrý 1., Vítěz třídy

(Rando vom Team Fiemereck, Chocolate Geisha Provocativo)


VD2 - Bachtiary Bej od Guvernéra - velmi dobrý 2.

(Shrek Stříbrné doly, Merrylu Leptáč)


D - Gizmo Hartis Bohemia - dobrý

(Yukon von der Bastillie, Xena Hartis Bohemia)


D - Rex Nový Mira-Mar - dobrý

(Charik Galán Nalag, Miky ze Stříbrného kamene)


třída dospívajících :

 

VD1 - Brego Stěžovská zahrada - velmi dobrý 1., Vítěz třídy

(Natcho vom Kirschental, Christa Hartis Bohemia)


VD2 - Dino Orsi Bohemia - velmi dobrý 2.

(Matcho Hartis Bohemia, Gipsy Sherak)


VD3 - Celo z Klídkova dvora - velmi dobrý 3.

(Nash vom Lisdorferland, Nency Eqidius)


VD4 - Mates z Berounské bašty - velmi dobrý 4.

(Qwino Chmelový kvítek, Bona ze Svobodného dvora)


třída pracovní :

V1 - Xantos z Agíru Bohemia - výborný 1., vítěz třídy, Krajský vítěz

(Pakros d´Ulmental, Kessy z Agíru Bohemia)


V2 - Natcho vom Kirschental - výborný 2.

(Janos von der Noriswand, Zeckie vom Kirschental)


V3 - Shrek Stříbrné doly - výborný 3.

(Forest Gump Mineo, Kony Stříbrné doly)


VD - Iron Skočická samota - velmi dobrý

(Gerro Leryka, Greis Skočická samota)


VD - Larry z Nového draka - velmi dobrý

(Charis Leryka, Ichell Niox)


VD - Kato z Nového draka - velmi dobrý

(Ergo Hartis Bohemia, Gimi z Nového draka)


VD - Eggo von der Ostfront - velmi dobrý

(Yukon vom Randegger Schloss, Tina vom Thielenhof)


třída veteránů :

V1 - Forest Gump Mineo - výborný 1., Nejlepší veterán

(Xanthus vom Baruther Land, Uta Krásnoočko)


V2 – Xandy Vitaxis- výborný 2.

(Orbit von Tronje, Faria Vitaxis)


Výsledky tříd fen

třída dorostu :

VN1 - Samba Provocativo - velmi nadějná 1.

(Rocky vom Feuermelder, Chocolate Geisha Provocativo)


VN2 - Ensien Stříbrné doly - velmi nadějná 2.

(Natcho vom Kirschental, Quina Stříbrné doly)


VN3 - Ennie Stříbrné doly - velmi nadějná 3.

(Natcho vom Kirschental, Quina Stříbrné doly)


třída mladých :

 

VD1 - Heda Hartis Bohemia - velmi dobrá 1., Vítěz třídy

(Zamp vom Thermodos, Xera Ornis Bohemia)


VD2 - Vessna Clark - velmi dobrá 2.

(Vegas du Haut Mansard, Karina Clark)


VD3 - Tami z Agíru Bohemia - velmi dobrá 3.

(Kanto von der Karl-May Hohle, Csilla Sarandon)


VD4 - Gaia Hartis Bohemia - velmi dobrá 4.

(Yukon von der Bastillie, Xena Hartis Bohemia)


VD5 - Elizabeth Orsi Bohemia - velmi dobrá 5.

(Unico z Kyjovského údolí, Artemis Orsi Bohemia)


VD6 - Axis z Modrých dálek - velmi dobrá 6.

(Enzo z Krupičkova mlýna, Doshy Středohor)


VD7 - Rija Nový Mira Mar - velmi dobrá 7.

(Charik Galán Nalag, Miki ze Stříbrného kamene)


VD8 - Rebecca z Lipin - velmi dobrá 8.

(Quel od Policie ČR, Bona Mania Bohemia)


D - Wicky Ja-He - dobrá

(Vito Ja-He,Fada Ja-He)


třída dospívajících :

 

 

VD1 - Aja Touche-Wood - velmi dobrá 1., Vítěz třídy

(Zorro Dombai, Heriet Ornis Bohemia)


VD2 - Harakiri Mania Bohemia - velmi dobrá 2.

(Cherokee Provocativo, Cora Provocativo)


VD3 - Dixa Orsi Bohemia - velmi dobrá 3.

(Matcho Hartis Bohemia, Gipsy Sherak)


VD4 - Andy Ivako - velmi dobrá 4.

(Xaron Hartis Bohemia, Kony Stříbrné doly)


VD5 - Richie Leryka - velmi dobrá 5.

(Timmi vom Zolernblut, Emilka Anrebri)


třída pracovní :

V1 - Sandra Rumina Moravia - výborná 1., Vítěz třídy, Krajský vítěz

(Pakros d´Ulmental, Chipsy Rumina Moravia)


V2 - Cheila z Agíru - výborná 2.

(Vegas du Haut Mansard, Caira Sarandon)


V3 - Vatty Framato Rolau - výborná 3.

(Lewis di Fossombrone, Kenya van Noort)


V4 - Cora Provocativo - výborná 4.

(Xero Hartis Bohemia, Folly Maserau)


V5 - Nokia z Agíru Bohemia - výborná 5.

(Xantos z Agíru, Tina z Agíru Bohemia)


V6 - Arisa Ira od Guvernéra - výborná 6.

(Arny Hartis Bohemia, Merrylu Leptáč)


V7 - Sára Hartis Bohemia - výborná 7.

(Uran Hartis Bohemia, Naomi Hartis Bohemia)


V8 - Ywerry Hartis Bohemia - výborná 8.

(Djenges Kahn vom Sante´s Home, Xena Hartis Bohemia)


VD1 - Quinta ze Stříbrného kamene - velmi dobrá 1.

(Gringo von der Mohnwiese, Bemoan Bee)


VD2 - Vanesa Stříbrné doly - velmi dobrá 2.

(Ergo Hartis Bohemia, Fanny Leryka)


VD3 - Fíba Milvel - velmi dobrá 3.

(Cent Orthex, Candy z Gartu)


D - Cherry od Vlašimské brány - dobrá

(Gerro Leryka, Anita z Měsíčního údolí)


D - Wrena Gája-Nova - dobrá

(Hasko vom Fern-Tal, Chira Gája-Nova)


D - Marry z Nového draka - dobrá

(Karo Anrebri, Ichell Niox)

třída veteránů :

V1 - Merry Hartis Bohemia - výborná 1., Nejlepší veterán

(Vando vom Moorbeck, Diana Hartis)

 

 



Související články:
Katalog svodu chovných psů a fen NO Jihočeské pobočky ČKNO České Budějovice 19.9.2015 (14.09.2015)
Oblastní výstava Sezimovo Ústí 22.3.2014 (02.04.2014)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 23.3.2013 (31.03.2013)
Krajská výstava NO - 15.9.2012 v Kaplici (01.10.2012)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 24.3.2012 (06.04.2012)
Speciální výstava NO 28.9.2011 v Ševětíně (14.10.2011)
Klubová výstava vítězů NO Roudnice nad Labem 20. - 21.8.2011 (29.08.2011)
Mistrovství ČR mládeže Luková 20. – 21.8.2011 (29.08.2011)
Přebor Jihočeského kraje podle IPO3 - 20.8.2011 v Českých Budějovicích (29.08.2011)
MM ČKNO 2011 - Mrákov u Domažlic 1.- 3.7. (28.07.2011)
Oblastní výstava v Českých Budějovicích 5.6.2011 (15.06.2011)
Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011 (22.03.2011)
Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010 (17.06.2010)
Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010 (24.03.2010)
Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009 (25.09.2009)
Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009 (24.03.2009)
Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008 (17.09.2008)
Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )