Dnešní datum: 23. 05. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

Krajská speciální výstava
Propozice na KV 21.10.2017
Přihláška na KV 21.10.2017

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010
Vydáno dne 24. 03. 2010 (3993 přečtení)

Brix HartisV sobotu 20.3.2010 se konala první chovatelská akce Jč.pobočky KNO - Oblastní výstava v Sezimově Ústí.
Ačkoliv počasí bylo ještě v týdnu před výstavou velmi proměnlivé, v sobotu nakonec zvítězilo jaro a výstava proběhla sice pod zamračeným nebem, ale za příjemné teploty. Podmočená louka se stala v průběhu výstavy rozbahněným koridorem, ale s tím většina vystavovatelů počítala a nedošlo k žádným kolizím.
Výstavy se zúčastnilo celkem 69 německých ovčáků (ze 72 přihlášených), které posoudil ÚPCH Ing. Jiří Novotný.


Výsledky a fotky vítězů a výborných jedinců jsou v článku, kam budou taky postupně doplňovány fotogalerie jednotlivých tříd.

26.3.2010 přidána fotogalerie tř.pracovních psů.

28.3.2010 přidána fotogalerie tř.pracovních fen.
31.3.2010 přidána fotogalerie tř.dospívajících a mladých psů.
2.4.2010 přidána fotogalerie tř.dospívajících fen.
5.4.2010 přidána fotogalerie tř.mladých fen.
26.4.2010 přidána fotogalerie tř.dorostu psů a fen.


Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20



Rozhodčí: Ing. Jiří Novotný

Třída dorostu – psi

VN1 PUERTO RICO Provocativo (Rando v. Team Fiemereck x Chocolate Geischa Provocativo)

 

VN2 KORAL Anrebri (Voodoo Hartis Bohemia x Hanah Cheri Anrebri)

N3 ELÁN Sandau-Bohemia (Vegas Du Haut Mansard x Kati Von Poxdorfer-Tannenhof)

Třída mladých – psi

VD1, VT VOX Vitaxis (Gio V. Frankengold x Karma Vitaxis)

 

VD2 DINO Orsi Bohemia (Matcho Hartis Bohemia x Gipsy Sherak)

D CHARON Mariko Bohemia (Unkas V. Salztalblick x Erika Mariko Bohemia)

Třída dospívajících – psi

VD1, VT VINTY Sherak (Sancho V. Spitalfeld x Romance Sherak)

 

VD2 FEDOR Mir-Jar (Indo Starý Samotár x Felischa Irluka)

VD3 CHASS z Gargamellu (Amatus V. Bad-Boll x Tequila Anrebri)

VD4 ZAKO z Milberku (Chari Z Esagilu x Odeta Z Milberku)

VD5 HANCKOK Vepeden (Charis Leryka x Amanda Vepeden)

 

Třída pracovní – psi

V1, VT, OV BRIX Hartis Bohemia (Ghandi v.Atlett x Kira Hartis Bohemia)

 

V2 INGO Moravia Kar-Mi (Karats Ulk x Honey v.Birstadter Hof)

 

V3 VIRUS ze Zevlova dvora (Uran Ro-Kop Bohemia x Zora Dolmina)

 

V4 NAGAN ze Šumavské stráže (Wilko v.Fichtenschlag x Quena ze Šumavské stráže)

 

V5 UNICO z Kyjovského údolí (Negus v.Holkamper See x Yolly v.Danischen Hof)

 

V6 SHREK Stříbrné doly (Forest Gump Mineo x Kony Stříbrné doly)

 

V7 MAX Moravia Kar-Mi (Idol Rival Hof x Jenny Moravia Kar-Mi)

 

VD8 DAX z Jirkova dvora (Atila z Kočičího dvora x Cindy z Jirkova dvora)

VD9 NERRO Majorův háj (Uras v.d. Schwarzen Nister x Feibi Majorův háj)

VD10 LUKAS z Dvořákova sadu (Xant z Jirkova dvora x Channy z Dvořákova sadu)

VD11 KAR Miss Jakoso (Luca ze Stříbrného kamene x Henny Miss Jakoso)

VD12 FRANKIE Drapa (Piko Bret-Bett x Axa Drapa)

 

Třída veteránů – psi

V1, Nej.vet. FOREST GUMP Mineo (Xanthus v.Baruther Land x Uta Krásnoočko)

 

Třída dorostu – feny

VN1 CHIARA Mir-Jar (Baxter do Monticans x Daira Mir-Jar)

 

VN2 RENNI Arcus (Indo Starý samotár x Iris Arcus)

VN3 PINA COLADA Provocativo (Rando v.Team Fiemereck x Chocolate Geischa Provocativo)

VN4 RICCI ze Šumavské stráže (Chalif Framato Rolau x Wendi ze Šumavské stráže)

VN5 PIRANHA Mineo (Forest Gump Mineo x Zitta v.Hochstadter Wappen)

VN6 ELIZABETH Orsi Bohemia (Unico z Kyjovského údolí x Artemis Orsi Bohemia)

N EMILLY Orsi Bohemia (Unico z Kyjovského údolí x Artemis Orsi Bohemia)

N PRET-A-PORTER Provocativo (Rando v.Team Fiemereck x Chocolate Geischa Provocativo)

 

Třída mladých – feny

VD1, VT BORA Hartis Bohemia (Zamp vom Thermodos x Warinka Vitaxis)

 

VD2 ARELA z Atalu Praha (Nicos Clark x Pella v.d. Holzheimer Linde)

VD3 HARAKIRI Mania Bohemia (Cherokee Provocativo x Cora Provocativo)

VD4 JUSTINE Boharina (Cherokee Provocativo x Baxi Boharina)

VD5 ANDY Ivako (Xaron Hartis Bohemia X Kony Stříbrné doly)

VD6 ROZÁRKA Majorův háj (Vito v.Waldwinkel x Mamba Majorův háj)

VD7 ANTOINETTE de Sibérie Tchéque (Brix Hartis Bohemia x Nicolette Sherak)

VD8 DIXA Orsi Bohemia (Matcho Hartis Bohemia x Gipsy Sherak)

VD9 AURA Daniel Bohemia (Cato Catargo x Chanel Leryka)

VD10 AIRIN QUEEN Anrebri (Baki v.Salztalblick x Gwen Anrebri)

VD11 ROZINKA Majorův háj (Vito v.Waldwinkel x Mamba Majorův háj)

D12 Wera Anrebri (Frankie Anrebri x Paddy Eqidius)

D13 BIANCA Orrylordblack (Quel od Policie x Išty Štíhlouš)

D14 DOROTKA Anrebri (Fantom Anrebri x Penny ze Zlalaťáky)

D15 KATHY Vikar (Unkas v.Salztablick x Bauli Vikar)

D16 ASTORIA Daniel Bohemia (Cato Catargo x Chanel Leryka)

 

Třída dospívajících – feny

VD1, VT WANESA Hartis Bohemia (Sony des Jardins Du Peyrou x Kira Hartis Bohemia)

 

VD2 YWERRY Hartis Bohemia (Djenges Kahn v.Santes Home x Xena Hartis Bohemia)

VD3 CHAKIRA z Gargamelu (Amatus v.Bad-Boll x Tequilla Anrebri)

VD4 ENIGMA Mo-Vake (Esko Brunennstrase x Alexa v.Batu)

VD5 CHERI Eqidius (Jimm v.d.Salztal-Hohe x Eta Eqidius)

VD6 WIBKE Anrebri (Frankie Anrebri x Paddy Eqidius)

D7 ZAFIRA Hartis Bohemia (Amigo v.d.Holzinger Au x Polla Hartis Bohemia)

 

Třída pracovní – feny

V1, VT, OV SANDRA Rumina Moravia (Pakros d´Ulmental x Chipsy Rumina Moravia)

 

V2 NINA ze Šumavské stráže (Wilko v.Fichtenschlag x Quena ze Šumavské stráže)

 

V3 URSA Vitaxis (Fasko d´Ulmental x Karma Vitaxis)

 

V4 IRIS Leryka (Xaron Hartis Bohemia x Doris Týnská hora)

 

V5 ENY Da-Kr (Taso ze Šumavské stráže x Gillete z Likonu)

 

V6 IZZY Arcus (Janos v.d.Noriswand x Zandra z Lintichu)

 

V7 WILMA Framato Rolau (Chalif Framato Rolau x Juna v.Holtkamper See)

 

V8 ZOLLY z Atalu Praha (Baquero aus Wattenscheid x Pella v.d.Holzheimer Linde)

 

VD9 DŽESY z Hartamy (Kirr Hartis Bohemia x Yrica z Jiř-Moch)

VD10 PUMMA Majorův háj (Ajax v.Rohnsaler Bach x Gibi Majorův háj)

VD11 DIXXI z Vodňanské doliny (Charis Leryka x Iris z Osobovské skály)

VD12 EVELIN Rebel Bohemia (Atila z Kočičího dvora x Vuxa z Dunajova sadu)

 

Třída veteránů – feny

V1, Nej.vet. MERRY Hartis Bohemia (Vando Moorbeck x Diana Hartis Bohemia)

 

V2 PELLA v.d. Holzheimer Linde (Emor v.Schimmelberg x Ulma v.d. Holzheimer Linde)



Související články:
Katalog svodu chovných psů a fen NO Jihočeské pobočky ČKNO České Budějovice 19.9.2015 (14.09.2015)
Oblastní výstava Sezimovo Ústí 22.3.2014 (02.04.2014)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 23.3.2013 (31.03.2013)
Krajská výstava NO - 15.9.2012 v Kaplici (01.10.2012)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 24.3.2012 (06.04.2012)
Speciální výstava NO 28.9.2011 v Ševětíně (14.10.2011)
Klubová výstava vítězů NO Roudnice nad Labem 20. - 21.8.2011 (29.08.2011)
Mistrovství ČR mládeže Luková 20. – 21.8.2011 (29.08.2011)
Přebor Jihočeského kraje podle IPO3 - 20.8.2011 v Českých Budějovicích (29.08.2011)
MM ČKNO 2011 - Mrákov u Domažlic 1.- 3.7. (28.07.2011)
Oblastní výstava v Českých Budějovicích 5.6.2011 (15.06.2011)
Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011 (22.03.2011)
Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010 (08.11.2010)
Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010 (17.06.2010)
Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009 (25.09.2009)
Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009 (24.03.2009)
Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008 (17.09.2008)
Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

( -mz- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )