Dnešní datum: 16. 08. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009
Vydáno dne 25. 09. 2009 (4406 přečtení)

Krajský vítěz Unico z Kyjovského údolíZa mlhavého počasí proběhla v sobotu 19.9.2009 Krajská výstava NO v Ševětíně. Na akci bylo přihlášeno 69 německých ovčáků, které posoudil rozhodčí pan Jiří Kučera.
V článku přinášíme výsledky výstavy a fota vítězů.


14.10. přidána fotogalerie tř.pracovních psů.

16.10. přidána fotogalerie tř.pracovních fen.

25.10. přidána fotogalerie tř.dospívajících psů a fen.
30.10. přidána fotogalerie tř.mladých psů a fen.
31.10. přidána fotogalerie tř.dorostu psů a fen a tř.veteránů feny.

















  • PŘIHLÁŠKA AKCE - ZKOUŠKY

    PSI

     

    Třída dorostu

    VN1 ATHOM Framato Rolau (Excel Schreidon x Kenya van Noort)

    VN2 AGBAR Touche Wood (Zorro Dombai x Heriet Ornis-Bohemia)

    VN3 AGY Ivako (Xaron Hartis Bohemia x Kony Stříbrné doly)

     

    Třída mladých

    VD1 Vítěz třídy VINTY Sherak (Sancho v.Spitalfeld x Romance Sherak)

     

    VD2 IGOR Fauben ( Arex v.Haus Neoplantum x Burzy Fauben)

    VD3 KAMERON Salrak (Arny Hartis Bohemia x Forga Salrak)

    VD4 ZAMP z Targenu (Ingo Moravia Kar-Mi x Orna z Targenu)

    VD5 FRANK Saliven (Uran Hartis Bohemia x Wivian v.Ritterberg)

     

    Třída dospívajících

    VD1 Vítěz třídy

    YASSO vom Fichtenschlag (Sony v.Heinrichplatz x Yossina v.Fichteschlag)

     

     

    VD2 CARRO Kanepro (Mario v. starkenburg-Blick x Angie Akela Bohemia)

    VD3 FRANKIE Drapa (Piko Bret-Bett x Axa Drapa)

     

    Třída pracovní

    V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

    UNICO z Kyjovského údolí (Negus v. Hoklamper See x Yolly v. Danischen Hof)

     

    V2 ESSO Fauben (Waiko Di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau)

    V3 ZORRO Dombai (Xonar Framato Rolau x Odeta Dombai)

    V4 CHEROKEE Provocativo (Xandy Vitaxis x Aimy Hartis)

    V5 ENZO z Krupičkova mlýna (Xandy Vitaxis x Chessy z Podradbuzí)

    V6 NATCHO vom Kirschental (Janos v. der Noriswand x Zeckie v. Kirschental)

    V7 VIRUS ze Zevlova dvora (Uran Ro-Kop Bohemia x Zora Dolmina)

    V8 KENDY Atari Lee (Xaron Hartis Bohemia x Inka Atari Lee)

    VD1 AX ze Svobodného dvora (Gerro Leryka x Cher Bílý trpaslík)

    D CHARIK z Nového draka (Tito v.de Duvetorre x Fren Kateko)

     

    Třída vetránů

    V1, Nejlepší veterán CERRO Hartis Bohemia (Torro Hartis x Linda Hartis)

     

     

    FENY

     

    Třída dorostu

    VN1 CONNIE Hartis Bohemia (Ober v.Bad-Boll x Xara Hartis Bohemia)

     

    VN2 ÁJA Touche Wood (Zorro Dombai x Heriett Ornis Bohemia)

    VN3 HARAKIRI Mania Bohemia (Cherokee Provocativo x Cora Provocativo)

    VN4 ANDY Ivako (Xaron Hartis Bohemia x Kony Stříbrné doly)

     

    Třída mladých

    VD1, Vítěz třídy TRACE Manepo Ideal (Idol Riwal Hof x Megy Manepo Ideal)

    VD2 ORNELA Riwal Hof (Idol Riwal Hof x Hanny Hartis Bohemia)

    VD3 BRITTANY Zaffa Gold (Nickos Clark x Zaffa Fabare Bohemia)

    VD4 YWERRY Hartis Bohemia (Djenges K. V. Sante´s Home x Xena Hartis bohemia)

    VD5 DONA zo Slaneckej cesty (Ikar z Polytanu x Dalila Eqidius)

    VD6 HAWANA Vepeden (Charis Leryka x Amanda Vepeden)

    VD7 BRINNA Mali Elgi (Charis Leryka x Gina Skočická samota)

    VD ERICA v.Tjarnshage (Ajax Rohnsaler Bach x Ultra de Lerkady)

    VD MEGIE z Nového Draka ( Karo Anrebri x Ichell Niox)

    VD LEXA Zla-Mi (Norman Eqidius x Aissi Anrebri)

     

    Třída dospívajících

    VD1,Vítěz třídy

    URSA Framato Rolau (Odin v.Nolfkampe Hof x Anschie Framato Rolau)

     

    VD2 VATTY Framato Rolau (Levis di Fossombrone x Kenya van Noort)

    VD3 TALIA Rumina Moravia (Sancho v.Spitalfeld x Chipsi Rumina Moravia)

    VD4 ZOLLY z Atalu Praha (Baquero aus Wattenscheid x Pella v.d.Holzheimer Linde

    VD5 ARISA IRA od Guvernéra (Arny Hartis Bohemia x Meryllu Leptáč)

    VD6 VARTA Framato Rolau (Levis di Fossombrone x Kenya van Noort)

    VD7 JENNY Skočická samota (Gerro Leryka x Ypsi z PS)

    VD8 FURIE Vepeden (Norman Equidius x Agáta Vepeden)

    VD9 FLO Vepeden (Norman Equidius x Agáta Vepeden)

    VD10 BEE Denbrix (Charis Leryka x Xarah Rapačov)

    VD FATTY z kraje Karla IV (Santo Vikar x Chessy Hronovský pramen)

    VD UNA ze Stříbrného kamene (Felix v.Haus Pixner x Niki ze Stříbrného kamene)

    D GIMI z kraje Karla IV (Orry x Karen Hronovský pramen)

     

    Třída pracovní

    V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

    CORA Provocativo (Xero Hartis Bohemia x Folly Maserau)

     

    V2 CHIWA Framato Rolau (Vax Framato Rolau x Kenya v.Noort)

    V3 JESSICA Provocativo (Arny Hartis Bohemia x Finta Hartis Bohemia)

    V4 SUZI Wolfeland (Sancho v.Spitalfeld x Mira Wolfeland)

    V5 IRIS Leryka (Xaron Hartis Bohemia x Doris Týnská hora)

    V6 XARA Stříbrné doly (Charis Leryka x Fanny Leryka)

    VD1 ISABELLE Provocativo (Frankie Anrebri x Berry Středohor)

    VD2 WELLA Stříbrné doly (Max Rumina Moravia x Kony Stříbrné doly)

    VD3 QUEEN ze Stříbrného kamene (Gringo v.d. Mohnwiese x Bemoan Bee)

    VD4 JULIA Kateko (York Venušina sopka x Feli Kateko)

    VD5 HOKY z Perštátského mlýna (Zender v.Lusondai x Carin z Perštátského mlýna)

    VD6 ASSA Oktavia Bohemia (Fredie Hronovský pramen x Cora Drapa)

    D DIXI Vepeden (Greg Bílý trpaslík x Amanda Vepeden)

    D HANNY z Perštátského mlýna (Zender v.Lusondai x Carin z Perštátského mlýna)

     

    Třída vetránů

    V1, Nejlepší veterán MERRY Hartis Bohemia (Vando Moorbeck x Diana Hartis)

    V2 Angie Akela Bohemia (Torro Hartis x Cony Black Antea)

     



    Související články:
    Katalog svodu chovných psů a fen NO Jihočeské pobočky ČKNO České Budějovice 19.9.2015 (14.09.2015)
    Oblastní výstava Sezimovo Ústí 22.3.2014 (02.04.2014)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 23.3.2013 (31.03.2013)
    Krajská výstava NO - 15.9.2012 v Kaplici (01.10.2012)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 24.3.2012 (06.04.2012)
    Speciální výstava NO 28.9.2011 v Ševětíně (14.10.2011)
    Klubová výstava vítězů NO Roudnice nad Labem 20. - 21.8.2011 (29.08.2011)
    Mistrovství ČR mládeže Luková 20. – 21.8.2011 (29.08.2011)
    Přebor Jihočeského kraje podle IPO3 - 20.8.2011 v Českých Budějovicích (29.08.2011)
    MM ČKNO 2011 - Mrákov u Domažlic 1.- 3.7. (28.07.2011)
    Oblastní výstava v Českých Budějovicích 5.6.2011 (15.06.2011)
    Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011 (22.03.2011)
    Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010 (08.11.2010)
    Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
    Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010 (17.06.2010)
    Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
    1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010 (24.03.2010)
    Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
    Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009 (24.03.2009)
    Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008 (17.09.2008)
    Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

    ( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )