Dnešní datum: 16. 08. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 30.3.2008
Vydáno dne 23. 04. 2008 (2815 přečtení)

kompletní výsledky výstavy

Rozhodčí: ing Jiří Novotný

Rozhodčí: ing Jiří Novotný

 

Třída mladých psi:

 

Unico z Kyjovského údolí     VD1,VT

(Negus v. Holtkamper See x Yolly v. Danischen Hof)

 

Ywe z Atalu Praha     VD2

(Xandy Vitaxis x Pella v.d. Holzheimer Linde)

 

Tristan Avax Hof      VD3

(Andrjuscha v. Noort x Quiena Avax Hof¨)

 

Xenon z Herodesova domu   VD4

(Yang Sorec x Gera z Herodesova domu)

 

 

Třída dospívajících psi:

 

Virus ze Zevlova dvora         VD1,VT

(Uran Ro – Kop Bohemia x Zora Dolmina)

 

Jenno Moravia Kar – Mi     VD2

(Yenno v. Huhnegrab x Honey v.Bierstader Hof)

 

Shrek Stříbrné doly   VD3

(Forest Gump Mineo x Kony Stříbrné doly)

 

Daro z Prackovického chovu           VD4

(Kirr Hartis Bohemia x Cilka z Labských strání)

 

Ted Irluka      VD5

(Cleo Irluka x Febony Irluka)

 

 

Třída pracovní psi:

 

Macho Hartis Bohemia        V1, VT,OV

(Arak v. Frankengold x Merry Hartis Bohemia)

 

Leon v. Team Fiemereck     V2

(Basko v. Deiniengehauser Park x Mona v. Team Fiemereck)

 

Enzo z Krupičkova mlýna     V3

(Xandy Vitaxis x Chessy z Podradbuzí)

 

Molty Leptáč V4

(Jyro z Kyjovského údolí x Prixi Dlhá Roveň)

 

 

Třída dorostu feny:

 

Wela Stříbrné doly    VN1

(Max Rumina Moravia x Kony Stříbrné doly)

 

Fatty Vantaris                       VN2

(Sancho v.Spitalfeld x Frisbee  Egerstau)

 

Nipky Anrebri                       VN3

(Kvint Afthorarin x Lada Anrebri)

 

Apolena Frany Greis VN4

(Xandy Vitaxis x Horty Leryka)

 

Džesy z Hartamy       VN5

(Kirr Hartis Bohemia x Yorica z Jiř – Moch)

 

 

Třída mladých feny:

 

Kira Moravia  Kar – Mi       VD1,VT

(Nando v. Gollerweiher x Omira v. Bierstadter Hof)

 

Jessica Provocativo  VD2

(Arny Hartis Bohemia x Finta Hartis Bohemia)

 

Quatra Framato Rolau         VD3

(Ken Elzmuntungsraum x Anschie Framato Rolau)

 

Ozzy Arkus    VD4

(Enzo z Lipé Moravia x Asta z Čertové lávky)

 

Odett Arkus   VD5

(Enzo z Lipé Moravia x Asta z Čertové lávky)

 

 

Třída dospívajících feny:

 

Shocolate Geischa Provocativo       VD1,VT

(Xandy Vitaxis x Aimy Hartis Bohemia)

 

Barbie Rivie  VD2

(Arny Hartis Bohemia x Jula z Vrátnej doliny)

 

Sendy Stříbrné doly   VD3

(Forest Gump Mineo x Kony Stříbrné doly)

 

 

Henny z Daskonu      VD4

(Seiko v.d. Burk Haidstein x Evita z Daskonu)

 

Umber Aritar Bastet VD5

(Quinn v. Sickinger Meoorwerk x Cara Junák)

 

 

Třída pracovní feny:

 

Šeril ze Zevlova dvora          V1,VT,OV

(Cimbo Polux Bohemia x Zora Dolmina)

 

Lada Anrebri V2

(Arak v. Frankengold x Julie Anrebri)

 

Artemis Orsi Bohemia          V3

(Cepro Hartis Bohemia x Faria Vitaxis)

 

Kony Stříbrné doly    V4

(Xandi Anrebri x Hety Stříbrné doly)

 

Amanda Vepeden      V5

(Jaguár Arita Bastet x Denny Bílý trpaslík)

 

 

Zdroj: ing Jiří Novotný

 



( -mz- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )