Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009

Autor: -dh- (havlova_d@seznam.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 25. 09. 2009 (5239 přečtení)




Krajský vítěz Unico z Kyjovského údolíZa mlhavého počasí proběhla v sobotu 19.9.2009 Krajská výstava NO v Ševětíně. Na akci bylo přihlášeno 69 německých ovčáků, které posoudil rozhodčí pan Jiří Kučera.
V článku přinášíme výsledky výstavy a fota vítězů.


14.10. přidána fotogalerie tř.pracovních psů.

16.10. přidána fotogalerie tř.pracovních fen.

25.10. přidána fotogalerie tř.dospívajících psů a fen.
30.10. přidána fotogalerie tř.mladých psů a fen.
31.10. přidána fotogalerie tř.dorostu psů a fen a tř.veteránů feny.

















  • PŘIHLÁŠKA AKCE - ZKOUŠKY

    PSI

     

    Třída dorostu

    VN1 ATHOM Framato Rolau (Excel Schreidon x Kenya van Noort)

    VN2 AGBAR Touche Wood (Zorro Dombai x Heriet Ornis-Bohemia)

    VN3 AGY Ivako (Xaron Hartis Bohemia x Kony Stříbrné doly)

     

    Třída mladých

    VD1 Vítěz třídy VINTY Sherak (Sancho v.Spitalfeld x Romance Sherak)

     

    VD2 IGOR Fauben ( Arex v.Haus Neoplantum x Burzy Fauben)

    VD3 KAMERON Salrak (Arny Hartis Bohemia x Forga Salrak)

    VD4 ZAMP z Targenu (Ingo Moravia Kar-Mi x Orna z Targenu)

    VD5 FRANK Saliven (Uran Hartis Bohemia x Wivian v.Ritterberg)

     

    Třída dospívajících

    VD1 Vítěz třídy

    YASSO vom Fichtenschlag (Sony v.Heinrichplatz x Yossina v.Fichteschlag)

     

     

    VD2 CARRO Kanepro (Mario v. starkenburg-Blick x Angie Akela Bohemia)

    VD3 FRANKIE Drapa (Piko Bret-Bett x Axa Drapa)

     

    Třída pracovní

    V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

    UNICO z Kyjovského údolí (Negus v. Hoklamper See x Yolly v. Danischen Hof)

     

    V2 ESSO Fauben (Waiko Di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau)

    V3 ZORRO Dombai (Xonar Framato Rolau x Odeta Dombai)

    V4 CHEROKEE Provocativo (Xandy Vitaxis x Aimy Hartis)

    V5 ENZO z Krupičkova mlýna (Xandy Vitaxis x Chessy z Podradbuzí)

    V6 NATCHO vom Kirschental (Janos v. der Noriswand x Zeckie v. Kirschental)

    V7 VIRUS ze Zevlova dvora (Uran Ro-Kop Bohemia x Zora Dolmina)

    V8 KENDY Atari Lee (Xaron Hartis Bohemia x Inka Atari Lee)

    VD1 AX ze Svobodného dvora (Gerro Leryka x Cher Bílý trpaslík)

    D CHARIK z Nového draka (Tito v.de Duvetorre x Fren Kateko)

     

    Třída vetránů

    V1, Nejlepší veterán CERRO Hartis Bohemia (Torro Hartis x Linda Hartis)

     

     

    FENY

     

    Třída dorostu

    VN1 CONNIE Hartis Bohemia (Ober v.Bad-Boll x Xara Hartis Bohemia)

     

    VN2 ÁJA Touche Wood (Zorro Dombai x Heriett Ornis Bohemia)

    VN3 HARAKIRI Mania Bohemia (Cherokee Provocativo x Cora Provocativo)

    VN4 ANDY Ivako (Xaron Hartis Bohemia x Kony Stříbrné doly)

     

    Třída mladých

    VD1, Vítěz třídy TRACE Manepo Ideal (Idol Riwal Hof x Megy Manepo Ideal)

    VD2 ORNELA Riwal Hof (Idol Riwal Hof x Hanny Hartis Bohemia)

    VD3 BRITTANY Zaffa Gold (Nickos Clark x Zaffa Fabare Bohemia)

    VD4 YWERRY Hartis Bohemia (Djenges K. V. Sante´s Home x Xena Hartis bohemia)

    VD5 DONA zo Slaneckej cesty (Ikar z Polytanu x Dalila Eqidius)

    VD6 HAWANA Vepeden (Charis Leryka x Amanda Vepeden)

    VD7 BRINNA Mali Elgi (Charis Leryka x Gina Skočická samota)

    VD ERICA v.Tjarnshage (Ajax Rohnsaler Bach x Ultra de Lerkady)

    VD MEGIE z Nového Draka ( Karo Anrebri x Ichell Niox)

    VD LEXA Zla-Mi (Norman Eqidius x Aissi Anrebri)

     

    Třída dospívajících

    VD1,Vítěz třídy

    URSA Framato Rolau (Odin v.Nolfkampe Hof x Anschie Framato Rolau)

     

    VD2 VATTY Framato Rolau (Levis di Fossombrone x Kenya van Noort)

    VD3 TALIA Rumina Moravia (Sancho v.Spitalfeld x Chipsi Rumina Moravia)

    VD4 ZOLLY z Atalu Praha (Baquero aus Wattenscheid x Pella v.d.Holzheimer Linde

    VD5 ARISA IRA od Guvernéra (Arny Hartis Bohemia x Meryllu Leptáč)

    VD6 VARTA Framato Rolau (Levis di Fossombrone x Kenya van Noort)

    VD7 JENNY Skočická samota (Gerro Leryka x Ypsi z PS)

    VD8 FURIE Vepeden (Norman Equidius x Agáta Vepeden)

    VD9 FLO Vepeden (Norman Equidius x Agáta Vepeden)

    VD10 BEE Denbrix (Charis Leryka x Xarah Rapačov)

    VD FATTY z kraje Karla IV (Santo Vikar x Chessy Hronovský pramen)

    VD UNA ze Stříbrného kamene (Felix v.Haus Pixner x Niki ze Stříbrného kamene)

    D GIMI z kraje Karla IV (Orry x Karen Hronovský pramen)

     

    Třída pracovní

    V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

    CORA Provocativo (Xero Hartis Bohemia x Folly Maserau)

     

    V2 CHIWA Framato Rolau (Vax Framato Rolau x Kenya v.Noort)

    V3 JESSICA Provocativo (Arny Hartis Bohemia x Finta Hartis Bohemia)

    V4 SUZI Wolfeland (Sancho v.Spitalfeld x Mira Wolfeland)

    V5 IRIS Leryka (Xaron Hartis Bohemia x Doris Týnská hora)

    V6 XARA Stříbrné doly (Charis Leryka x Fanny Leryka)

    VD1 ISABELLE Provocativo (Frankie Anrebri x Berry Středohor)

    VD2 WELLA Stříbrné doly (Max Rumina Moravia x Kony Stříbrné doly)

    VD3 QUEEN ze Stříbrného kamene (Gringo v.d. Mohnwiese x Bemoan Bee)

    VD4 JULIA Kateko (York Venušina sopka x Feli Kateko)

    VD5 HOKY z Perštátského mlýna (Zender v.Lusondai x Carin z Perštátského mlýna)

    VD6 ASSA Oktavia Bohemia (Fredie Hronovský pramen x Cora Drapa)

    D DIXI Vepeden (Greg Bílý trpaslík x Amanda Vepeden)

    D HANNY z Perštátského mlýna (Zender v.Lusondai x Carin z Perštátského mlýna)

     

    Třída vetránů

    V1, Nejlepší veterán MERRY Hartis Bohemia (Vando Moorbeck x Diana Hartis)

    V2 Angie Akela Bohemia (Torro Hartis x Cony Black Antea)