Dnešní datum: 16. 07. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

                                                       Přehled výsledků bonitací v roce 2010
Výsledky bonitací za rok 2008, 2009, 2010
Jedinec P/F Datum narození Otec Matka Bonit. kód Tř. chovnosti Poznámka Datum, místo, posuzovatel
Abel Balesten pes 03.02.2007 Akim Černá vlnka Gera Leryka 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 31.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Arisa Ira od Guvernéra fena 08.02.2008 Arny Hartis Bohemia Merrylu Leptáč 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Quebec Leptáč pes 27.07.2006 Arso von Sendling Chelsey Štíhlouš 5X1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Bonny Dacherri fena 03.11.2006 Baltazar Galán Cherry z Veselé Kamky 5CU1/P 2.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Ilek od Policie ČR pes 29.12.2005 Baltazar Galán Stella z PS 5CU1/N 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Naroc vom Bunsenkocher pes 14.02.2007 Bandit vom Zuchtgut Maomi vom Bunsenkocher 5CU1/P 2.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Airine Markies fena 17.01.2008 Belvis Sherak Frederica Sherak 5JX1/N 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Caira Půlnoční měsíc fena 06.07.2006 Bob z Gargamelu Orsi z Města šachet 5X1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Elisa Jihland fena 20.05.2007 Boss Mir-Jar Brita z Hanýžkovic 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Wara ze Zevlova dvora fena 26.08.2007 Boss Mir-Jar Beggie Daxis 5JI1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Saber ze Zevlova dvora pes 16.11.2004 Canto di Casa Massarelli Beggie Daxis 5JX1/N 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Gina Skočická samota fena 09.09.2004 Car z PS Ypsi z PS 5V1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Fiba Milvel fena 01.11.2006 Cent Orthex Candy z Gartu 5CY1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Wilma Framato Rolau fena 02.02.2008 Chalif Framato Rolau Juna v. Holtkamper See 5JI1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Brina Mali Elgi fena 05.08.2008 Charis Leryka Gina Skočická samota 4U1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Harakiri Mania Bohemia fena 20.01.2009 Cherokee Provocativo Cora Provocativo 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ted Irluka pes 28.05.2006 Cleo Irluka Febony Irluka 5JX1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Cher Skočická samota fena 09.11.2006 Cor Derik Ypsi z Pohraniční stráže 5CV1/P 2.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Ywerry Hartis Bohemia fena 03.06.2008 Djenges Kahn vom Santes Home Xena Hartis Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Tess Redox fena 09.05.2007 Dux de Cuatro Flores Marit Redox 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Jagga Ja-He fena 22.08.2006 Ellute v.d. Mohnwiese Jola v. Ortenberg 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Paris v.d. Mohnwiese fena 01.03.2007 Ellute v.d. Mohnwiese Exanja vom Waldhäuser Schloss 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Jaro Ja-He pes 22.08.2006 Ellute v.d.Mohnwiese Jola v.Ortenberg 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Miky ze Stříbrného kamene fena 16.07.2005 Ellute v.d.Mohnwiese Bomoan Bee 5U1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Sarah ze Stříbrného kamene fena 07.09.2007 Enzo v.Clausberg Miky ze Stříbrného kamene 5QV1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Squall za Stříbrného kamene pes 07.09.2007 Enzo v.Clausberg Miky ze Stříbrného kamene 5V1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Bona Mania Bohemia fena 07.11.2006 Ergo Hartis Bohemia Bára z Oplovny 5CV1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Vanesa Stříbrné doly fena 05.02.2007 Ergo Hartis Bohemia Fanny Leryka 5X1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Feis ze Svobodného dvora fena 03.07.2008 Ero zo Štiavnických hor Fatyma z Perštátského mlýna 5CX1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Shrek Stříbrné doly pes 21.06.2006 Forest Gump Mineo Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Heny Skočická samota fena 13.04.2006 Gero Leryka Ypsi z Pohraniční stráže 5U1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Iron Skočická samota pes 28.04.2007 Gerro Leryka Grejs Skočická samota 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Quella ze Stříbrného kamene fena 31.07.2006 Gringo v.d. Mohnwiese Bemoan Bee 5CV1/P 2.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Quinta ze Stříbrného kamene fena 31.07.2006 Gringo v.d. Mohnwiese Bemoan Bee 5CU1/P 2.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Querry ze Strříbrného kamene pes 31.07.2006 Gringo v.d.Mohnwiese Bemoan Bee 5Y1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Dona zo Slaneckej cesty fena 09.05.2008 Ikar z Plytanu Dalila Eqidius 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ina Gymor fena 22.06.2004 Ilko a.d. Königshöhle Bea Gymor 5U1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Puma Aritar Bastet fena 28.02.2005 Jaguar Aritar Bastet Gréta z Osobovské skály 5V1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Quel od Policie ČR pes 18.05.2005 Jaguar Aritar Bastet Edita z Pohraniční stráže 5JXQ1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Dixi Panatax fena 18.09.2006 Janos v.d.Noriswand Vanta Suché Lazce 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Cheri Eqidius fena 08.05.2008 Jimm v.d. Salztal-Hohe Eta Eqidius 5CU1/P 2.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Caris z Krupičkova mlýna fena 01.02.2005 Jyro z Kyjovského údolí Sinnaed z Krupičkova mlýna 5JI1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Marry z Nového Draka fena 03.07.2008 Karo Anrebri Ichell Niox 4CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Quarta Framato Rolau fena 17.01.2007 Ken v.Elzmundungsraum Anschie Framato Rolau 5JX2/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Bond Vepeden pes 23.09.2005 Luis Rivie Denny Bílý trpaslík 5JV1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Brad Vepeden pes 23.09.2005 Luis Rivie Denny Bílý trpaslík 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Targa z Klemova dvora fena 25.12.2006 Nex z Klemova dvora Jessy z Atarova dvora 4CU1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Vera Leptáč fena 10.01.2008 Nickos Clark Chelsey Štíhlouš 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Flo Vepeden fena 22.12.2007 Norman Eqidius Agáta Vepeden 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Zina z Dudákova fena 23.03.2007 Odin od Roubenky Wendy z Dudákova 5CU1/N 2.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Sago z Golha pes 30.03.2006 Quanto Jipo-Me Lara z Golha 5X1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Charin Vepeden fena 14.12.2008 Querry ze Stříbrného kamene Agáta Vepeden 5CY1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Quart z Lipin pes 22.12.2007 Quinn od Policie ČR Cony Orthex 5JY1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Umber Aritar Bastet fena 06.04.2006 Quinn v. Sickinger Moorwerk Cara Junák 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Zana Rapačov fena 03.04.2006 Quint z Daskonu Lili Rapačov 5Y1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Yasso v.Fichtenschlag pes 05.02.2008 Sony v.Heinrichplatz Yossina v. Fichtenschlag Kontrol.chov   Povaha 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Bessy ze Šikmáku fena 26.01.2003 Tom z Pohraniční stráže Andy z Oplovny 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Alma Modrá strela fena 29.11.2007 Vito Ja-He Kora Eqidius 5CU1/N 2.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Nemo ze Stříbrného kamene pes 09.01.2006 Vito v.Waldwinkel Bemoan Bee 5CV1/P 2.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Dag Sorizo pes 29.02.2008 Voodoo Hartis Bohemia Hanah Rivie 4Y1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Dixie Sorizo fena 29.02.2008 Voodoo Hartis Bohemia Hanah Rivie 5JV1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Druck Sorizo pes 29.02.2008 Voodoo Hartis Bohemia Hanah Rivie 5V1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Xia Xixao ze Zevlova dvora fena 08.09.2007 Voodoo Hartis Bohemia Gwendolína Štíhlouš 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Enzo z Krupičkova mlýna pes 22.06.2005 Xandy Vitaxis Chessy z Podradbuzí 5JX1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Lukas z Dvořákova sadu pes 24.04.2006 Xant z Jirkova dvora Channy z Dvořákova sadu 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Iris Leryka fena 19.09.2005 Xaron Hartis Bohemia Doris Týnská hora 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Belvis Sherak pes 24.12.2004 Xero Hartis Bohemia Isabella Sherak Kontrol.chov   Povaha 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Eggo von der Ostfront pes 05.09.2008 Yukon v.Randegger Schloss Tina v.Thielenhof 5X1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Dargo Mania Bohemia pes 29.05.2007 Zoran Ben-Ju Bára z Oplovny 5V1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Innes z Holýkova fena 05.04.2007 Zoran Ben-Ju Gassi z Holýkova 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ája Touche Wood fena 13.02.2009 Zorro Dombai Heriett Ornis-Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal