Dnešní datum: 19. 04. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

Krajská speciální výstava
Propozice na KV 21.10.2017
Přihláška na KV 21.10.2017

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

                                                       Přehled výsledků bonitací v roce 2008
Jedinec P/F Datum narození Otec Matka Bonit. kód Tř. chovnosti Poznámka Datum, místo, posuzovatel
DENIS Girmido p 06.08.2005 Akim Černá vlnka Elis od Natálky 5V1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
HERIETT Ornis-Bohemia f 12.04.2006 Apoll Hartis Bohemia Zolly Ornis-Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
QUEBEC Leptáč p 27.07.2006 Arso von Sendling Chelsey Štíhlouš 5X1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
NAROC vom Bunsenkocher p 14.02.2007 Bandit vom Zuchtgut Maomi vom Bunsenkocher 5CU1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
FUJI Bohemia Abakan f 12.07.2006 Bren z Daskonu Chappa z PS 4CV1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
SABER ze Zevlova dvora p 16.11.2004 Canto di Casa Massarelli Beggie Daxis 5JX1/N 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
SARAH ze Zevlova dvora f 16.11.2004 Canto di Casa Massarelli Beggie Daxis 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
GINA Skočická samota f 09.09.2004 Car z PS Ypsi z PS 5V1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
QWINTO Niox p 26.06.2006 Charli Niox Bajga z Gartu kontrol.chov   Povaha 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
TED Irluka p 28.05.2006 Cleo Irluka Febony Irluka 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
CHAPPA z PS f 29.10.2003 Dax Bílý trpaslík Brenda z PS 5V1/P 1.tř. Doživotně 17.5.2008 Ing.Novotný
NOR od Policie p 05.06.2004 Dick Leryka Chylla z PS 5CX1/P 2.tř. Doživotně 17.5.2008 Ing.Novotný
PARIS von der Mohnwiese f 01.03.2003 Ellute v.d.Mohnwiese Exanja v.Waldhäuser Schloss 5V1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
UTTA Stříbrné doly f 10.02.2007 Ergo Hartis Bohemia Chita Stříbrné doly 5X1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
GERA Leryka f 09.11.2003 Ero z Osobovské skály Emilka Anrebri 5CX1/P 2.tř. Doživotně 17.5.2008 Ing.Novotný
Scherry Stříbrné doly f 21.06.2006 Forest Gump Mineo Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
SENDY Stříbrné doly f 21.06.2006 Forest Gump Mineo Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
SHREK Stříbrné doly p 21.06.2006 Forest Gump Mineo Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
HENY Skočická samota f 13.04.2006 Gerro Leryka Ypsi z PS 5U1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
DONA Vepeden f 19.01.2007 Greg Bílý trpaslík Amanda Vepeden 5U1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
QUELLA ze Stříbrného kamene f 31.07.2006 Gringo v.d.Mohnwiese Bemoan Bee 5CV1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
QUERRY ze Stříbrného kamene p 31.07.2006 Gringo v.d.Mohnwiese Bemoan Bee 5Y1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
QUINTA ze Stříbrného kamene f 31.07.2006 Gringo v.d.Mohnwiese Bemoan Bee 5CU1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ENDIE Bohemia Abakan f 04.06.2005 Hery z Chržína Zina z PS 5KV1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
YALU Rapačov f 02.09.2005 Hery z Chržína Lili Rapačov 5CU1/P 2.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
YASKIA Rapačov f 02.09.2005 Hery z Chržína Lili Rapačov 5V1/N 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
INA Gymor f 22.06.2004 Ilko a.d. Königshöhle Bea Gymor 5U1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
BENDÍK z Daskonu p 16.05.2003 Illo v.d. Abfuhr Jetti z Daskonu 4I1/P 2.tř. Doživotně 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
NOLTY Leptáč p 18.02.2005 Jyro z Kyjovského údolí Prixi Dlhá roveň kontrol.chov   Povaha 17.5.2008 Ing.Novotný
ANGEL Vědusk f 17.04.2006 Lary Bret-Bett Era z Nové pošty 5Y1/P 2.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
PARIS od Hradu Drahotuch f 26.08.2005 Laser v.Emkendorfer Park Oduscha v.d. Noriswand Kontrol.chov   Povaha 17.5.2008 Ing.Novotný
BOND Vepeden p 23.09.2005 Luis Rivie Denny Bílý trpaslík 5JV1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ZINA z Dudákova f 23.03.2007 Odin od Roubenky Wendy z Dudákova 5CU1/N 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ZAKYNTHOS Sherak p 08.08.2004 Orbit v.Tronje Ginger Sherak 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ARSA z Vodňanské doliny f 18.04.2006 Quint z Daskonu Iris z Osobovské skály 5CX1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
LUCA ze Stříbrného kamene p 29.08.2004 Quint z Daskonu Bemoan Bee 4Y1/P 2.tř. Doživotně 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ZANA Rapačov f 03.04.2006 Quint z Daskonu Lili Rapačov 5Y1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ZORA Rapačov f 03.04.2006 Quint z Daskonu Lili Rapačov 5CY1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
IDA Anrebri f 03.09.2004 Tom z PS Yenna Anrebri 7U1/P 2.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
BASKO ze Svobodného dvora p 18.07.2006 Vito v.Waldwinkel Cher Bílý trpaslík 5Y1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
HIKARY Venušina sopka f 24.09.2005 Vito v.Waldwinkel Asia Venušina sopka 5CX1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
NEMO ze Stříbrného kamene p 09.01.2006 Vito v.Waldwinkel Bemoan Bee 5CV1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
CHEROKEE Provocativo p 16.06.2006 Xandi Vitaxis Aimy Hartis Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
BECKI Cartágo f 02.02.2005 Xero Hartis Bohemia Šanny z Krupičkova mlýna 5JI1/N 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
CORA Provocativo f 03.10.2004 Xero Hartis Bohemia Folly Maserau 5JX1/P 1.tř. Doživotně 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
MERRYLU Leptáč f 16.07.2004 Xero Hartis Bohemia Prixi Dlhá roveň 5JX1/P 1.tř. Doživotně 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ZORRO Dombai p 11.03.2004 Xonar Framato Rolau Odeta Dombai 5JX1/P 1.tř. Doživotně 17.5.2008 Ing.Novotný