Dnešní datum: 25. 06. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

                                            Přehled výsledků bonitací

jedinec   pohlavi   rok narození
otec   matka   text z poznámky o konání

Jedinec P/F Datum narození Otec Matka Bonit. kód Tř. chovnosti Poznámka Datum, místo, posuzovatel
Miki z Klídkov dvora fena 22.05.2014 Ikon Schulplatz Brita z Klídkova dvora 5Y1/N 1.tř. Doživotně 26.5.2018, Vodňany, Ing.Strouhal
Lena z Osobovské skály fena 04.03.2014 Jokas z Jirkova dvora Elitta Aritar Bastet 5V1/P 1.tř. Doživotně 26.5.2018, Vodňany, Ing.Strouhal
Santa Aritar Bastet fena 13.06.2016 Black Jack v.d. Teufelskehle Jawa Aritar Batet 5JV1/P 1.tř. Doživotně 26.5.2018, Vodňany, Ing.Strouhal
Pegas z Klídkova dvora pes 18.08.2016 Echo v. Bullerjahn Brita z Klídkova dvora 5Y1/N 1.tř. 2019/2020 26.5.2018, Vodňany, Ing.Strouhal
Cyrro Pavevy z Vokovic pes 24.02.2016 Akim Milargo Begi Pavevy z Vokovic 5Y1/P 1.tř. 2019/2020 26.5.2018, Vodňany, Ing.Strouhal
Cézar Adnaf pes 21.06.2013 Orion z Jirkova dvora Era Drapa 5CX1/P 2. tř. 2019/2020 26.5.2018, Vodňany, Ing. Strouhal
Agassi Leptáč pes 23.01.2015 Zamp z Krupičkova mlýna Vesna Clark 5JX1/P 1.tř. Doživotně 26.5.2018, Vodňany, Ing. Strouhal
Quinta z Vojanky fena 01.01.2000 Coudy z Údolí Úpy Luna z Vojanky 5V1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Baffy z Gargamelu fena 08.12.2013 Omen vom Radhaus Chakira z Gargamelu 5JXZ1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Xanta Manepo Ideál fena 25.03.2014 Rasco v.d. Germanenquelle Eassy z Údolí Úpy 5V1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Vera z Nového Draka fena 25.11.2014 Xero v. Haus Pixner Pinta z Nového Draka 5X1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Shendy Stříbrné doly fena 25.03.2015 Yankee ze Stříbrného kamene Vendy Leryka Kontrolovaný chov   Povaha 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Perla z Vojanky fena 04.02.2015 Norbert Aritar Bastet Luna z Vojanky 5V1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Mendy Bohemia Abakan fena 29.06.2015 Filip z Klídkova dvora Jeckie Bohemia Abakan Kontrolovaný chov   Povaha 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Líza z Klídkova dvora fena 03.10.2013 Jack v. Kleinen Zigeuner Chery z Klídkova dvora 5V1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Ismira Mo-Vake fena 17.03.2015 Groovy di casa Massarelli Enigma Mo-Vake Kontrolovaný chov   Povaha 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Frederica Leryka fena 09.09.2015 Aiko Canil Dharmakokx Arwen Leryka 5V1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Fatty Leryka fena 09.09.2015 Aiko Canil Dharmakokx Arwen Leryka 5V1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Elsa Plavská růže fena 01.03.2016 Hero z Klídkova dvora Betty Plavská růže 5CV1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Elli z Lipé Moravia fena 10.04.2015 Marlo v. Baccara Shakira v. Alcudia 5JX1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Diana Plavská růže fena 21.12.2014 Filip z Klídkova dvora Betty Plavská růže 5V1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Bína Mabre fena 11.06.2014 Balou vom Wolfsdreieck Jacky z Klídkova dvora 5CV1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing. Karel Strouhal
Bewen z Jemčinského zámku fena 16.12.2015 Vero vom Österfeld Cali Grayblack 5CX1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Bora z Nohradu fena 26.10.2015 Zack ze Stříbrného kamene Una ze Stříbrného kamene 5CV1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Abra od Turoveckých rybníků fena 11.10.2015 Jaro Ja-He Leyla Mania Bohemia 5V1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Naroc Galán Nalag pes 26.06.2014 Rosso Vikar Sorbona Favory Cros 4CY1/P 1.tř. 2018/2019 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Quick Mania Bohemia pes 09.03.2016 Gall Zla-Mi Laura Mania Bohemia 5CV1/P 1.tř. 2018/2019 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Zir Fihrak pes 18.01.2016 Vrisco Niox Kess z Ivančiny zahrady 5Y1/P 1.tř. 2018/2019 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Yago Fihrak pes 13.01.2015 Coudy z Údolí Úpy Kess z Ivančiny zahrady 5CV1/P 1.tř. 2018/2019 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Red Bul ze Stříbrného kamene pes 05.10.2015 Xanuk v. Grauen Star Ivory ze Stříbrného kamene 5JV1/P 1.tř. 2018/2019 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Iconic Bolský kopec pes 06.09.2015 Brad Eqidius Hylda z Klídkova dvora 5X1/P 1.tř. 2018/2019 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Dexter Leryka pes 20.07.2014 Graf v. Dorneburger Land Iness vom Cap Arkona 5Y1/P 1.tř. 2018/2019 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Agir z Jemčinského zámku pes 25.01.2015 Harras v. Vogelsberger Sudhang Cali Grayblack 5CX1/P 1.tř. 2018/2019 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Dix od Zrzavé dračice pes 26.05.2012 Luca ze Stříbrného kamene Fiba Milvel 5JY1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Cassim Marcona pes 11.05.2013 Filip z Klídkova dvora Riva Nový Mira-Mar 5V1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Wann od Policie ČR pes 08.12.2012 Lukas z Dvořákova sadu Joka od Policie ČR 5V1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Edgar Mar Ive from Bohemia pes 17.01.2013 Qwint z Klemova dvora Rosi z Milberku 5CV1/P 2.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Ackey Levemar pes 31.05.2012 Kubar Leryka Safirra Favory Cros 5Y1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Varo z Dvořákova sadu pes 06.01.2014 Kery Kamoš Durabo Lada z Dvořákova sadu 5V1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Cherokee ze Stříbrného kamene pes 15.02.2013 Wizard ze Stříbrného kamene Niky ze Stříbrného kamene 5CY1/P 2.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Leonardo Mania Behemia pes 25.01.2012 Xander vom Weinbergblick Erica Hartis Bohemia 5QV1/P 1.tř. Doživotně 29.10.2017 České Budějovice Ing.Karel Strouhal
Orris z Vodňanské doliny fena 26.08.2014 Hronek z PS Fellis z Vodňanské doliny 5V2/P 1.tř. Doživotně 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Hesi Rapačov fena 08.06.2013 Kato Aritar Bastet Vendy Rapačov 5V1/N 1.tř. Doživotně 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Orssy Orrylordblack fena 18.04.2015 Extreme Orex Aykmar Xerra Vikar 5CX1/P 1.tř. Doživotně 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Fakira Marcona fena 13.09.2015 Hero z Klídkova dvora Rija Nový Mira-Mar 5JV1/P 1.tř. Doživotně 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Perry z Vodňanské doliny fena 14.05.2015 Zack ze Stříbrného kamene Fellis z Vodňanské doliny 5V1/P 1.tř. Doživotně 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Kaja Aritar Bastet fena 21.05.2015 Cherry-Lee v.Alten Försterhaus Ora Denbrix 5JV1/P 1.tř. Doživotně 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Pety Skočická samota fena 06.09.2010 Chari z Esagilu Cher Skočická samota Kontrol.chov     20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Erra Marcona fena 02.01.2015 Filip z Kídkova dvora Rija Nový Mira-Mar 5JV1/P 1.tř. Doživotně 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Quatro z Berounské bašty pes 25.09.2010 Max Černý obelisk Bona ze Svobodného dvora 5V1/P 1.tř. 2018/2019 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Wambo vom Frankengold pes 20.11.2014 Vac-Vagvölgyi Jenky Werona vom Frankengold 5JX1/P 1.tř. 2018/2019 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Iaso Stříbrné doly pes 24.06.2011 Lary ze Stříbrného kamene Hoky z Perštátského mlýna 5V1/P 1.tř. 2018/2019 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Benny z Berounské bašty pes 19.05.2013 Jaro Ja-He Bona ze Svobodného dvora 5QV1/P 1.tř. 2018/2019 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Max Mania Bohemia pes 07.02.2014 Veemtroppens Alex R Samba Provocativo 5JX1/P 1.tř. 2018/2019 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Drako Blendy pes 24.04.2015 Diniso v. Eisernen Kreuz Areta Ja-He 5V1/P 1.tř. 2018/2019 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Cortez Daniel Bohemia pes 28.09.2010 Unkas v. Salztalblick Zaira z Třešňáku 5CY1/P 2.tř. 2018/2019 20.5.2017, Vodňany, Ing.Strouhal
Anne z Vlásenice fena 11.06.2013 Charon Hartis Bohemia Džesy z Hartamy 7XZ1/P 2.tř. Doživotně 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Zanne Leptáč fena 04.12.2013 Kent z Křemeláku Vessna Clark 5JX1/P 1.tř. Doživotně 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Winnei z Berounské bašty fena 20.07.2012 Akim Milagro Bona ze Svobodného dvora 4CY1/P 1.tř. Doživotně 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Reya Denbrix fena 12.02.2014 Fred Denbrix Clea z Lomnického údolí 5V1/P 1.tř. Doživotně 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Pandora Denbrix fena 06.08.2013 Nero z Údolí Ediny Clea z Lomnického údolí 5CV1/P 1.tř. Doživotně 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ina Jabina fena 19.04.2013 Keanu v. Hessenstein Jabina Gitti 5CV1/P 1.tř. Doživotně 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Dasha Frany Greis fena 27.06.2014 Percival Tobani Megie z Nového Draka 5CY1/P 1.tř. Doživotně 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Dara Frany Greis fena 27.06.2014 Percival Tobani Megie z Nového Draka 5CY1/P 1.tř. Doživotně 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Britta Hartis Bohemia fena 23.05.2013 Ober v. Bad-Boll Funny Hartis Bohemia Kontrol. chov     22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Oliver Jarbo pes 12.05.2012 Yasko Sherak Xenia Hartis Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2017/2018 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Dexter od Zrzavé dračice pes 26.05.2012 Luca ze Stříbrného kamene Fiba Milvel 5CY1/P 2.tř. 2017/2018 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Cattani Grande Cherokee pes 16.03.2013 Brit Touche Wood Piranha Mineo 5JX1/P 1.tř. 2017/2018 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Attila ze Stříbrného kamene pes 30.05.2010 Zico v.d. Adelegg Queen ze Stříbrného kamene 5Y1/P 1.tř. 2017/2018 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Logen Mania Bohemia pes 25.01.2012 Xander v.Weinbergblick Erica Hartis Bohemia 5Y1/P 1.tř. Doživotně 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Idor Sandau-Bohemia pes 01.03.2012 Wilow v.Heidknapp Kati v.Poxdorfer-Tannenhof 5JX1/P 1.tř. Doživotně 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Chyko Stříbrné doly pes 27.05.2011 Faro Demin dvor Xara Stříbrné doly 5V1/P 1.tř. Doživotně 22.5.2016 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Dar Errinor pes 10.03.2011 Javir v. Talka Marda Quella ze Stříbrného kamene 5X1/P 1.tř. Doživotně 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Leonardo Mania Bohemia pes 25.01.2012 Xander v. Weinbergblick Erica Hartis Bohemia 5VQ1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Ackey Levemar pes 31.05.2012 Kubar Leryka Safira Favory Cross 5Y1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Epy z Jirkova dvora fena 12.06.2009 Paed z Jirkova dvora Ingrid z Údolí Ediny 5JY1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Brazica Marcona fena 20.04.2012 Gero Leryka Rija Nový Mira-Mar 5JV1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Casiopea od Guvernéra fena 11.04.2012 Eros z Agíru Bohemia Arisa Ira od Guvernéra 5JXZ2/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Begi Pavevy z Vokovic fena 27.10.2011 Jaro Ja-He Berry Mariko Bohemia 5CU1/P 2.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Chawi z Kraje husitů fena 06.06.2013 Kato Aritar Bastet Jagga Ja-He 5U1/N 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Žuža z Jirkova dvora fena 04.10.2013 Ox z Jirkova dvora Lea z Jirkova dvora 5CV1/P 2.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Bára z Edenu fena 01.03.2012 Tobiáš Anrebri Innes z Holíkova 7KCX1/P 2.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Charon z Klídkova dvora fena 19.11.2011 Sid v. Haus Pixner Brita z Klídkova dvora Kontrol. chov     31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Meggie z Vodňanské doliny fena 06.10.2013 Kato Aritar Bastet Felis z Vodňanské doliny 5JV1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Cortina Frany Greis fena 05.05.2012 Lux v. Wieratal Megie z Nového Draka 5CV1/P 2.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Ofelie z Jirkova dvora fena 13.04.2013 Orion z Jirkova dvora Inuša z Jirkova dvora 5KX1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Akira von Haus Antverpa fena 04.04.2012 Jago Jipo-Me Diana vom Muldenschlosschen 5JVQ1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Jade Sherak fena 20.08.2012 Cak Hartis Bohemia Darille Sherak 5JX1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Xita z Jirkova dvora fena 14.09.2013 Orion z Jirkova dvora Taňa z Jirkova dvora 5JVQ1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Xenta Aritar Bastet fena 29.04.2013 Kato Aritar Bastet Ebi Rapačov 5CV1/P 2.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Britta Hartis Bohemia fena 23.05.2013 Ober v. Bad-Boll Fuanny Hartis Bohemia Kontrol. chov     31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Cita od Guvernéra fena 11.04.2012 Eros z Agíru Bohemia Arisa Ira od Guvernéra 5JXZ1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Jadet z Pegironu fena 08.03.2013 Kery Kámoš Durabo Eimi z Pegironu 5V1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Frederica Markies fena 26.02.2012 Zorro Dombai Aisha Markies Kontrol. chov     31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Kara z Jirkova dvora fena 12.10.2011 Kery Kámoš Durabo Dali z Jirkova dvora 5VQ1/P 1.tř. Doživotně 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Jessica Mania Bohemia fena 18.01.2011 Kanto v.d. Zenteiche Harakiri Mania Bohemia 5JX1/P 1.tř. Doživotně 31.10.2015 Ševětín, J. Kučera
Fista Jipo-Me fena 26.12.2010 Bady ze Svobodného dvora Gina Jipo-Me 5JVQ1/P 1.tř. Doživotně 31.10.2015 Ševětín, J. Kučera
Fellis z Vodňanské doliny fena 05.03.2010 Charis z Větrného vrchu Annie z Vodňanské doliny 5KY1/P 2.tř. Doživotně 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Gabi Jirysu-Bohemia fena 19.06.2011 Bady ze Svobodného dvora Sally Favory Cross 5CV1/P 1.tř. Doživotně 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Pinta z Nového Draka fena 18.06.2010 Kato z Nového Draka Ichell Niox 5CX1/P 2.tř. Doživotně 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Emina z Jirkova dvora fena 14.04.2011 Ex z Jirkova dvora Dali z Jirkova dvora 5JV1/N 1.tř. Doživotně 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Wann od Policie ČR pes 08.12.2012 Lukas z Dvořákova sadu Jola od Policie ČR 5V1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Duel von Sramek pes 06.08.2012 Orin Leryka Brga spod Kostola 5CV1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Moody z Jirkova dvora pes 27.02.2013 Art ze Šumavské doliny Taňa z Jirkova dvora 5VQ1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Sídy Skočická samota pes 12.06.2012 Fanto v.d. Lobdeburg Cher Skočická samota 5CVQ1/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Navaro Akziz pes 03.06.2009 Natcho v.Kirschental Ambra Dolly Bohemia 5JX2/P 1.tř. 2016/2017 31.10.2015 Ševětín, J.Kučera
Nick z Jirkova dvora pes 21.11.2011 Pardál z Jirkova dvora Cita z Valského údolí 5VQ1/P 1.tř. Doživotně 31.10.2015, Ševětín, J.Kučera
Qeni Eqidius fena 13.01.2013 Jago Aritar Bastet Cora Eqidius 5V1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Urssi z Gargamelu fena 28.02.2012 Ferrari v. Agololfinger Chakira z Gargamelu 5JX1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Becky Orlický poklad fena 31.01.2012 Branko v. Mohrmannshaus Rommi Niox 5CY1/P 2.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Caimi Daniel Bohemia fena 29.09.2010 Unkas vom Salztablick Zaira z Třešňáku 5CX1/P 2.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Ully z Berounské bašty fena 08.03.2012 Jaro Ja-He Ulke Ja-He Vyřazena   Absence P2 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Klea z Vodňanské doliny fena 20.05.2013 Kato Aritar Bastet Annie z Vodňanské doliny 5V1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Chaisy Sorizo fena 26.04.2013 Filip z Klídkova dvora Dixie Sorizo 5Y1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Honey z Údolí Úpy fena 08.03.2013 Piko del Lupo Nero Era vom Bonauer Wald 5U1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Carra Mia od Guvernéra fena 11.04.2012 Eros z Agíru Bohemia Arisa Ira od Guvernéra 5JX1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Arwen Leryka fena 10.05.2013 Josh v. Adelmannsfelder Ines vom Cap Arkona 5V1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Hikary ze Stříbrného kamene fena 14.02.2013 Howi v.d.Hollbachgrund Una ze Stříbrného kamene 5V1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Berry od Zrzavé dračice fena 19.04.2008 Luca ze Stříbrného kamene Coura Starý skaut 5V1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Eliška Soví mlýn fena 05.04.2011 Max Černý obelisk Artemis z Dubového mlýna 5CV1/P 2.tř. Doživotně 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Missy z Kraje Karla IV. fena 29.12.2010 Diego v. Waisgrund Fatty z Kraje Karla IV. 5Y1/P 1.tř. Doživotně 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Fleur ze Stříbrného kamene fena 08.12.2011 Larry ze Stříbrného kamene Paris v.d. Mohnwiese 5V1/N 1.tř. Doživotně 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Xenon Ja-He fena 18.04.2010 Felix v. Haus Pixner Fada Ja-He 5CV1/P 2.tř. Doživotně 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Eassy z Údolí Úpy fena 23.11.2010 Olek v.d. Maineiche Jennifer Moravia Artex 5Y1/P 1.tř. Doživotně 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Elbee Daniel Bohemia fena 02.06.2011 Jerry z Daskonu Astoria Daniel Bohemia 5U1/P 1.tř. Doživotně 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Betty Plavská růže fena 13.01.2011 Art ze Šumavské doliny Hanny z Perštátského mlýna 5CV1/P 2.tř. Doživotně 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Asta Ganiet fena 30.06.2010 Jaro Ja-He Harieta z Perštátského mlýna 5V1/P 1.tř. Doživotně 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Quattro Provocativo pes 13.10.2009 Kanto v.d. Zenteiche Aimy Hartis Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Edgar Mar-Ive from Bohemia pes 17.01.2013 Qwint z Klemova dvora Rosi z Milberku 5CV1/N 2.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Brixx Hartis Bohemia pes 23.05.2013 Ober v. Bad-Boll Funny Hartis Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Baron Marcona pes 20.04.2012 Gerro Leryka Rija Nový Mira-Mar 5JV1/N 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Dix od Zrzavé dračice pes 26.05.2012 Luca ze Stříbrného kamene Fiba Milvel 5JY1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Cézar Adnaf pes 21.06.2013 Orin z Jirkova dvora Era Drapa 5CX1/P 2.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Cassim Marcona pes 11.05.2013 Filip z Klídkova dvora Riva Nový Mira-Mar 5V1/P 1.tř. 2016/2017 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Ackey Levemar pes 31.05.2012 Kubar Leryka Safira Favory Cross 5Y1/N 1.tř. 2016/2017 Výsledek byl dodatečně anulován! 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Hero Sorizo pes 26.03.2012 Sorbon Majorův háj Dixie Sorizo 5Y1/P 1.tř. Doživotně 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Zack ze Stříbrného kamene pes 11.04.2010 Olek v.d. Maineiche Una ze Stříbrného kamene 5V1/P 1.tř. Doživotně 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Ajax Petra Chelčického pes 18.01.2011 Hoky Va-Pe Jenny Skočická samota 5V1/P 1.tř. Doživotně 23.5.2015 Ševětín Ing.K.Strouhal
Wendy z Lipé Morávia fena 24.03.2012 Xedos Schreidon Jela z Lipé Morávia 5JX1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Trinita Aritar Bastet fena 28.07.2012 Largo v.d. Schiffslache Coletta Aritar Bastet 5V1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Sendy Skočická samota fena 12.06.2012 Fanto v.d. Lobdeburg Cher Skočická samota 5V1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Reys Skočická samota fena 17.12.2011 Bart z Klídkova dvora Grejs Skočická samota 5CV1/P 2.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Jagga Bohemia Abakan fena 13.02.2012 Hronek z Pohraniční stráže Gira Bohemia Abakan 5V1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Jackie Bohemia Abakan fena 13.02.2012 Hronek z Pohraniční stráže Gira Bohemia Abakan 5V1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ivory ze Stříbrného kamene fena 02.03.2013 Drago Eqidius Paris v. Mohnwiese 5JV1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ivet z Klídkova dvora fena 18.06.2012 Aricco v. Wolfsheim Betina Eqidius 5V1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Intara Sandau - Bohemia fena 01.03.2012 Willow v. Heidknapp Kati v. Poxdorfer-Tannenhof 5JI1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Heike ze Stříbrného kamene fena 14.02.2013 Howy v. Höllbachgrund Una ze Stříbrného kamene 5U1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Fox ze Zevlova dvora fena 26.10.2012 Sando v. Baruther Land Wilma Framato Rolau 5JX1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ebby Clark fena 14.02.2012 Ferrari Agilolfinger Vessna Clark 5JX1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Cali Grayblack fena 05.12.2011 Angsbacken´s Rosso Chilli z Nového Draka 5X1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ella Vega Sandau-Bohemia fena 14.08.2009 Vegas du Haut Mansard Kati v. Poxdorfer-Tannenhof 5JX1/P 1. tř. Doživotně 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Cerry Ivako fena 14.09.2010 Fores Gump Mineo Wela Stříbrné doly 5X1/P 1. tř. Doživotně 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Bára od Hradčanského rybníka fena 07.06.2010 Brad Eqidius Dalila Eqidius 5JV1/P 1. tř. Doživotně 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Areta Ja - He fena 29.08.2010 Dusty v. Baumgarten Alma Modrá strela 5CV1/P 2. tř. Doživotně 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Donatneus Little Dahlia pes 01.02.2013 Jaro Ja - He Alba Dapet 5VZ1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Xusirev Leryka pes 28.08.2012 Howy v. Höllbachgrund Iness v. Cap Arkona 5QV1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Iron z Vodňanské doliny pes 06.06.2012 Mates z Berounské bašty Dixxi z Vodňanské doliny 5V1/P 1.tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Barry Kedul Hof pes 19.09.2011 Hoky Va-Pe Meggi v.d. Germanenquelle 5V1/N 1. tř. 2015/2016 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Chees ze Svobodného dvora pes 23.11.2009 Jaro Ja - He Bona ze Svobodného dvora 5CV1/P 2. tř. Doživotně 1.11.2014 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Hylda z Klídkova dvora fena 22.05.2011 Black-Jack v.d. Teufelskehle Cheri Eqidius 5U1/P 1.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Bora Ja-Na-Ka fena 30.05.2011 Leon v.d. Staatsmacht Bora Excalibur Europa 5CI1/P 2.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Wega Leryka fena 06.05.2012 Apoll Daniel Bohemia Richie Leryka 5CV1/P 2.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Urra Hartis Bohemia fena 24.01.2012 Sultan v.d. Jahnhöhe Xara Hartis Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Roxy Skočická samota fena 17.12.2011 Bart z Klídkova dvora Grejs Skočická samota 5CV1/P 2.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Reyna Skočická samota fena 17.12.2011 Bart z Klídkova dvora Grejs Skočická samota 5CV1/P 2.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Xandy Leryka fena 28.08.2012 Howy v. Hollbachgrund Iness v. Cap Arkona 4QV1/P 1.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Laura Mania Bohemia fena 25.01.2012 Xander v. Weinbergblick Erica Hartis Bohemia 5V1/P 1.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Leyla Mania Bohemia fena 25.01.2012 Xander v. Weinbergblick Erica Hartis Bohemia 5Y1/P 1.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Fuji Sherak fena 16.04.2011 Ricki Hartis Bohemia Darielle Sherak 5JX1/P 1.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Nippi z Jirkova dvora fena 21.11.2011 Pardal z Jirkova dvora Cita z Valského údolí 5GY1/P 2.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Speedy Provocativo pes 03.01.2010 Rocky v. Feuermelder Chocolate Geisha Provocativo 5JZX1/P 1.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Samba Provocativo fena 03.01.2010 Rocky v. Feuermelder Chocolate Geisha Provocativo 5JX1/P 1.tř. Doživotně 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Richie Leryka fena 08.11.2008 Timmy v. Zollernblut Emilka Anrebri 5Y1/P 1.tř. Doživotně 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Chyko Stříbrné doly pes 27.05.2011 Faro Demin dvor Xara Stříbrné doly 5V1/P 1.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Xaver Leryka pes 28.08.2012 Howy v. Hollbachgrund Iness vom Cap Arkona 5GV1/P 2.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Logen Mania Bohemia pes 25.01.2012 Xander v. Weinbergblick Erica Hartis Bohemia 5Y1/P 1.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Fambo Mo-Vake pes 15.07.2011 Ober v. Bad-Boll Enigma Mo-Vake 5JX1/P 1.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Indor Sandau - Bohemia pes 01.03.2012 Willow v.Heinilnapp Kati v.Paxdorfer-Tannenhof 5JX1/P 1.tř. 2015/2016 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Filip z Klídkova dvora pes 28.09.2010 Balko v.d. Teufelskehle Cheri Eqidius 5V1/P 1.tř. Doživotně 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Celo z Klídkova dvora pes 12.04.2009 Nash v. Lisdorferland Nanci Eqidius 5QV1/P 1.tř. Doživotně 24.5.2014 Ševětín Ing.K.Strouhal
Justine Boharina fena 09.03.2009 Cherokee Provocativo Baxi Boharina 5JX1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Eliška Soví mlýn fena 05.04.2011 Max Černý obelisk Artemis z Dubového mlýna 5CV1/N 2.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Peggy z Hanýžkovic fena 25.11.2010 Fedor Mir-Jar Džessi z Hanýžkovic Kontrol.chov   Povaha 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Eassy z Údolí Úpy fena 23.11.2010 Olek v.d. Maineiche Jennifer Moravia Artex 5Y1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Lutine Stříbrné doly fena 06.01.2012 Orin Leryka Hoky z Perštátského mlýna 4V1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Fleur ze Stříbrného kamene fena 08.12.2011 Larry ze Stříbrného kamene Paris v.d. Mohnwiese 5V1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Aisha Markies fena 17.10.2008 Belvis Sherak Frederika Sherak 5JX3/P 2.tř. Doživotně 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Asta Ganiet fena 30.06.2010 Jaro Ja-He Herieta z Perštátského mlýna 5V1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Betty Plavská růže fena 13.01.2011 Art ze Šumavské doliny Hanny z Perštátského mlýna 5CV1/P 2.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Gréta z Klídkova dvora fena 10.02.2011 Ickx v. Haus Klone Betina Eqidius 5CV1/P 2.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Bety Daniel Bohemia fena 17.04.2009 Naroc v. Bunsenkocher Chanel Leryka 5XQ1/P 1.tř. Doživotně 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Iness vom Cap Arkona fena 10.02.2010 Jako v. Adelegg Danga v.Wolsheim 5Y1/P 1.tř. Doživotně 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Andy Ivako fena 21.01.2009 Xaron Hartis Bohemia Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. Doživotně 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Riva Nový Mira-Mar fena 29.06.2009 Charik Galán Nalag Miky ze Stříbrného kamene 5CV1/P 2.tř. Doživotně 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Semino vom Natoplatz pes 09.10.2011 Wegas vom Fichtenschlag Danza v. Natoplatz 5JX1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Dex z Údolí Úpy pes 21.09.2010 Hank v.Weinbergblick Era v. Bonauer Wald 5CV1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Dar Errinor pes 10.03.2011 Javir v.Talka Marda Quella ze Stříbrného kamene 5X1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Hero Sorizo pes 26.03.2012 Sorbon Majorův háj Dixie Sorizo 5Y1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Quarto z Berounské bašty pes 25.09.2010 Max Černý obelisk Bona ze Svobodného dvora 5V1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Bart ze Stříbrného kamene pes 30.12.2010 Faro Demin dvor Queen ze Stříbrného kamene 5V1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Zamp vom Holtkämper Hof pes 04.04.2011 Renzo vom Holtkämper See Ginger v. Haus Arranka 5JX1/P 1.tř. 2014/2015 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Larry z Nového Draka pes 14.09.2007 Charis Leryka Ichell Niox 5CY1/P 2.tř. Doživotně 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Vinty Sherak pes 12.08.2008 Sancho v.Spitalfeld Romance Sherak 5JX1/P 1.tř. Doživotně 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Nero Skočická samota pes 08.11.2009 Bongo Vikar Cher Skočická samota 5CV1/P 2.tř. Doživotně 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Apoll Daniel Bohemia pes 25.09.2008 Cato Katargo Chanel Leryka 5CV1/P 2.tř. Doživotně 27.10.2013 Ševětín Ing.K.Strouhal
Car z Jan-Ru pes 11.06.2009 Chari z Esagílu Vikina z Milberku 5V1/P 1.tř. Doživotně 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Gary z Hromadného pes 07.07.2008 Žigo Jipo-Me Amálka z Hromadného 5GV1/P 2.tř. Doživotně 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Akira Mon-Fri fena 19.03.2009 Reno Jipo-Me Yalu Rapačov 5V1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Charlotte Anrebri fena 14.05.2009 Francesco Anrebri Fidorka Anrebri 4V1/P 1.tř. Doživotně 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Frank Saliven pes 08.07.2008 Uran Hartis Bohemia Wivian v. Ritterberg 5JX2/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Xenon Perunius Bohemia pes 15.09.2009 Arex v.d. Wilhelmswarte Quincy Perunius Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Zack ze Stříbrného kamene pes 11.04.2010 Olek v.d. Maineiche Una ze Stříbrného kamene 5V1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Brandy Frany Greis pes 09.09.2010 Zidane v. Kammberg Megie z Nového Draka 5X1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Hannie vom Haus Kirschental fena 09.05.2009 Panjo v. Kischental Druxie v. Kirschental 5JX1/P 1.tř. Doživotně 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Attila ze Stříbrného kamene pes 30.05.2010 Zico v.d. Adelegg Queen ze Stříbrného kamene 5Y1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Rebecca z Lipin fena 18.06.2009 Quel od Policie ČR Bona Mania Bohemia 5V1/P 1.tř. Doživotně 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Berenis z Podhorských zahrad fena 15.08.2009 Francesco Anrebri Bery z Vlčí smečky 5V1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Chuck ze Svobodného dvora pes 23.11.2009 Jaro Ja-He Bona ze Svobodného dvora 5V1/P 1.tř. Doživotně 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ajax Petra Chelčického pes 18.01.2011 Hoky Va-Pe Jenny Skočická samota 5V1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Rija Nový Mira-Mar fena 29.06.2009 Charik Galán Nalag Miky ze Stříbrného kamene 5VQ1/P 1.tř. Doživotně 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Bora Ja Na Ka fena 30.05.2011 Leon v.d. Staatsmacht Bora Excalibur Europa Kontrol.chov   Povaha 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Clerr Marvikor fena 06.04.2011 Larry ze Stříbrného kamene Ora z Klemova dvora 5JY1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Elbee Daniel Bohemia fena 02.06.2011 Jerry z Daskonu Astoria Daniel Bohemia 5U1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Piranha Mineo fena 05.06.2009 Forest Gump Mineo Zitta vom Höchstadter Wappen 5JX1/P 1.tř. Doživotně 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Alli Slatar pes 19.02.2010 Bongo Vikar Elis spod Lazov 5QX1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Russian Roulette Provocativo fena 15.12.2009 Matcho Hartis Bohemia Jessica Provocativo 5JX1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Pinta z Nového Draka fena 18.06.2010 Kato z Nového Draka Ichell Niox 5CX1/P 2.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Pearl vom Bunsenkocher fena 12.09.2008 Amigo v.d. Holzinger Au Jella vom Haus Pixner 5CV1/P 2.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Missy z Kraje Karla IV fena 29.12.2010 Diego v. Waisagrund Fatty z Kraje Karla IV. 5Y1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Jessica Mania Bohemia fena 18.01.2011 Kanto v.d. Zenteiche Harakiri Mania Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Exa z Lomeckého polesí fena 05.02.2011 Quel od Policie ČR Erika Mariko Bohemia 5X1/P 1.tř. 2014/2015 12.5.2013 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Vega Leptáč fena 10.01.2008 Nickos Clark Chelsey Štíhlouš 5JX2/P 1.tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing. K. Strouhal
Bakulka z Podhorských zahrad fena 15.08.2009 Francesko Anrebri Bery z Vlčí smečky 5CV1/P 2.tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing. K. Strouhal
Rebecca z Lipin fena 18.06.2009 Quell od Policie ČR Bona Mania Bohemia 5V1/P 1.tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing. K. Strouhal
Bona Errinor fena 02.11.2009 Charik Galán Nalag Ora ze Stříbrného kamene 5CV1/P 2.tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing. K. Strouhal
Aisha Markies fena 17.01.2008 Belvis Sherak Frederica Sherak 5JX2/P 1. tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing. K. Strouhal
Iness v. Camp Arkona fena 10.03.2010 Jaco v.d. Adelegg Danga v.Wolfsheim 5Y1/P 1.tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing. K. Strouhal
Furie Vepeden fena 22.12.2007 Norman Eqidius Agáta Vepeden 5JV1/P 1.tř. Doživotně 28.10.2011 Ševětín Ing. K. Strouhal
Xarra Stříbrné doly fena 07.09.2007 Charis Leryka Fanny Leryka 5JX1/P 1.tř. Doživotně 28.10.2011 Ševětín Ing. K. Strouhal
Una ze Stříbrného kamene fena 11.03.2008 Felix v. Haus Pixner Niki ze Stříbrného kamene 5V1/P 1.tř. Doživotně 28.10.2011 Ševětín Ing. K. Strouhal
Rata Wolfeland fena 22.04.2007 Sancho v.Spitalfeld Megy Manepo Ideal 5JX1/P 1.tř. Doživotně 28.10.2011 Ševětín Ing. K. Strouhal
Hoky z Perštátského mlýna fena 28.06.2000 Zender v.Lusondai Carin z Perštátského mlýna 5V1/P 1.tř. Doživotně 28.10.2011 Ševětín Ing.K.Strouhal
Jenny Skočická samota fena 27.11.2007 Gerro Leryka Ypsi z PS 5V1/P 1.tř. Doživotně 28.10.2011 Ševětín Ing.K.Strouhal
Carry Sandau-Bohemia fena 11.03.2008 Dux de Cuatro Flores Kati v. Paxdorfer-Tannenhof 5JX1/P 1.tř. Doživotně 28.10.2011 Ševětín Ing.K.Strouhal
Chuck ze Svobodného dvora pes 23.11.2009 Jaro Ja-He Bona ze Svobodného dvora 5V1/N 1.tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing.K.Strouhal
Ax Denbrix pes 24.11.2007 Quinn od Policie ČR Brixie Girmido 5VZ1/P 1.tř. dlouhosrstý 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing.K.Strouhal
Vinty Sherak pes 12.08.2008 Sancho v. Spitalfeld Romance Sherak 5JXQ1/P 1.tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing.K.Strouhal
Grizzly Vikar pes 24.05.2008 Cato Katargo Veleno 5CU1/P 2.tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing.K.Strouhal
Nero Skočická samota pes 08.11.2009 Bongo Vikar Cher Skočická samota 5CV1/P 2.tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing.K.Strouhal
Larry z Nového Draka pes 14.09.2007 Charis Leryka Ichell Niox 5CY1/N 2.tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing.K.Strouhal
Bon Touche Wood pes 05.12.2009 Zorro Dombai Heriett Ornis Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2012/2013 28.10.2011, Ševětín Ing.K.Strouhal
Charon Vepeden pes 14.12.2008 Querry ze Stříbrného kamene Agáta Vepeden 5Y1/P 1.tř. 2012/2013 28.10.2011, Ševětín Ing.K.Strouhal
Enzo v. Fichtenshlag-Zwinger pes 18.10.2003 Quando v.Sofienwald Hansie v. Fichtenshlag 5JX1/N 1.tř. 2012/2013 28.10.2011 Ševětín Ing.K.Strouhal
Frankie Drapa pes 23.11.2007 Piko Bret-Bet Axa Drapa 5JVQ1/P 1.tř. Doživotně 28.10.2011, Ševětín Ing. K. Strouhal
Max Černý obelisk pes 06.09.2005 Ipor Kiddo Erika Černý obelisk 5CV1/P 2.tř. Doživotně 28.10.2011, Ševětín Ing.K.Strouhal
Rija Nový Mira-Mar fena 29.06.2009 Charik Galán Nalag Miky ze Stříbrného kamene 5VQ1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Taňa z Jirkova dvora fena 11.06.2008 Panter Aritar Bastet Rosa z Golha 5V1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Piranha Mineo fena 05.06.2009 Forest Gump Mineo Zitta vom Höchstadter Wappen 5JX1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Riva Nový Mira-Mar fena 29.06.2009 Charik Galán Nalag Miky ze Stříbrného kamene 5CV1/P 2.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Ketty Kamoš-Durabo fena 22.12.2008 Panter Aritar Bastet Axa Banasi 5V1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Isabela z Gargamellu fena 05.09.2008 Arko v. Butjenter Land Viktoria Anrebri 5JX1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Ischa z Gargamellu fena 05.09.2008 Arko v. Butjenter Land Viktoria Anrebri 5JQX1/N 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Chyta z Jirkova dvora fena 01.10.2007 Navar Hronovský pramen Xena z Jirkova dvora 5V1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Charlotte Anrebri fena 14.05.2009 Francesco Anrebri Fidorka Anrebri 4V1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Andy Ivako fena 21.01.2009 Xaron Hartis Bohemia Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Zendy Aritar Bastet fena 31.01.2008 Quinn od Policie ČR Tanja Aritar Bastet 5JY1/P 1.tř. Doživotně 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Wela Stříbrné doly fena 02.04.2007 Max Rumina Moravia Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. Doživotně 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Vatty Framato Rolau fena 18.10.2007 Levis di Fossombrone Kenya van Noort 5JX1/P 1.tř. Doživotně 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Kobra 11 z Nového Draka fena 23.07.2007 Ergo Hartis Bohemia Gimi z Nového Draka 5KI1/P 1.tř. Doživotně 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Harieta z Perštátského mlýna fena 28.06.2007 Zender v.Lusondai Carin z Perštátského mlýna 5CV1/P 2.tř. Doživotně 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Hanny z Perštátského mlýna fena 28.06.2007 Zender v.Lusondai Carin z Perštátského mlýna 5CV1/P 2.tř. Doživotně 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Gábi z Nové pošty fena 24.08.2006 Ero zo Štiavnických hor Daisy Bílý trpaslík 4KU1/P 2.tř. Doživotně 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Annie z Vodňanské doliny fena 18.04.2006 Quint z Daskonu Iris z Osobovské skály 5JY1/P 1.tř. Doživotně 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Pardál z Jirkova dvora pes 14.03.2008 Atilla z Kočičího dvora Gajina z Jirkova dvora 5QV1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Maikel vom Kirschental pes 12.02.2009 Odin vom Holtkämper Hof Tinke vom Kirschental 5JX1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Kery Kamos-Durabo pes 12.12.2008 Panter Aritar Bastet Axa Banasi 5JY1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Icco z Gagamellu pes 05.09.2008 Arko v.Butjenter Land Viktoria Anrebri 5JX1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Gary z Hromadného pes 01.01.2008 Žigo Jipo-Me Amálka z Hromadného 5GV1/P 2.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Car z Jan-Ru pes 01.01.2009 Chari z Esagilu Vikina z Milberku 5V1/P 1.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Apoll Daniel Bohemia pes 25.09.2008 Cato Katargo Chanell Leryka 5CV1/P 2.tř. 2012/2013 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Virus ze Zevlova dvora pes 23.07.2006 Uran Ro-Kop Bohemia Zora Dolmina 5JX1/P 1.tř. Doživotně 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Kendy Atari Lee pes 28.03.2006 Xaron Hartis Bohemia Inka Atari Lee 5X1/P 1.tř. Doživotně 21.5.2011 Č.Budějovice Ing. K.Strouhal
Brad Vepeden pes 23.09.2005 Luis Rivie Denny Bílý trpaslík 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Abel Balesten pes 03.02.2007 Akim Černá vlnka Gera Leryka 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 31.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ywerry Hartis Bohemia fena 03.06.2008 Djenges Kahn vom Santes Home Xena Hartis Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Vanesa Stříbrné doly fena 05.02.2007 Ergo Hartis Bohemia Fanny Leryka 5X1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Tess Redox fena 09.05.2007 Dux de Cuatro Flores Marit Redox 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Targa z Klemova dvora fena 25.12.2006 Nex z Klemova dvora Jessy z Atarova dvora 4CU1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Quarta Framato Rolau fena 17.01.2007 Ken v.Elzmundungsraum Anschie Framato Rolau 5JX2/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Marry z Nového Draka fena 03.07.2008 Karo Anrebri Ichell Niox 4CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Harakiri Mania Bohemia fena 20.01.2009 Cherokee Provocativo Cora Provocativo 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Iris Leryka fena 19.09.2005 Xaron Hartis Bohemia Doris Týnská hora 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Innes z Holýkova fena 05.04.2007 Zoran Ben-Ju Gassi z Holýkova 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Charin Vepeden fena 14.12.2008 Querry ze Stříbrného kamene Agáta Vepeden 5CY1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Flo Vepeden fena 22.12.2007 Norman Eqidius Agáta Vepeden 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Fiba Milvel fena 01.11.2006 Cent Orthex Candy z Gartu 5CY1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Feis ze Svobodného dvora fena 03.07.2008 Ero zo Štiavnických hor Fatyma z Perštátského mlýna 5CX1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Elisa Jihland fena 20.05.2007 Boss Mir-Jar Brita z Hanýžkovic 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Dona zo Slaneckej cesty fena 09.05.2008 Ikar z Plytanu Dalila Eqidius 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Brina Mali Elgi fena 05.08.2008 Charis Leryka Gina Skočická samota 4U1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Arisa Ira od Guvernéra fena 08.02.2008 Arny Hartis Bohemia Merrylu Leptáč 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ája Touche Wood fena 13.02.2009 Zorro Dombai Heriett Ornis-Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Airine Markies fena 17.01.2008 Belvis Sherak Frederica Sherak 5JX1/N 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Zina z Dudákova fena 23.03.2007 Odin od Roubenky Wendy z Dudákova 5CU1/N 2.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Zana Rapačov fena 03.04.2006 Quint z Daskonu Lili Rapačov 5Y1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Quinta ze Stříbrného kamene fena 31.07.2006 Gringo v.d. Mohnwiese Bemoan Bee 5CU1/P 2.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Puma Aritar Bastet fena 28.02.2005 Jaguar Aritar Bastet Gréta z Osobovské skály 5V1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Gina Skočická samota fena 09.09.2004 Car z PS Ypsi z PS 5V1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Caira Půlnoční měsíc fena 06.07.2006 Bob z Gargamelu Orsi z Města šachet 5X1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Yasso v.Fichtenschlag pes 05.02.2008 Sony v.Heinrichplatz Yossina v. Fichtenschlag Kontrol.chov   Povaha 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Quart z Lipin pes 22.12.2007 Quinn od Policie ČR Cony Orthex 5JY1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Iron Skočická samota pes 28.04.2007 Gerro Leryka Grejs Skočická samota 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ilek od Policie ČR pes 29.12.2005 Baltazar Galán Stella z PS 5CU1/N 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Eggo von der Ostfront pes 05.09.2008 Yukon v.Randegger Schloss Tina v.Thielenhof 5X1/P 2.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Dag Sorizo pes 29.02.2008 Voodoo Hartis Bohemia Hanah Rivie 4Y1/P 1.tř. 2011/2012 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Belvis Sherak pes 24.12.2004 Xero Hartis Bohemia Isabella Sherak Kontrol.chov   Povaha 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Shrek Stříbrné doly pes 21.06.2006 Forest Gump Mineo Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Saber ze Zevlova dvora pes 16.11.2004 Canto di Casa Massarelli Beggie Daxis 5JX1/N 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Ted Irluka pes 28.05.2006 Cleo Irluka Febony Irluka 5JX1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Querry ze Strříbrného kamene pes 31.07.2006 Gringo v.d.Mohnwiese Bemoan Bee 5Y1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Naroc vom Bunsenkocher pes 14.02.2007 Bandit vom Zuchtgut Maomi vom Bunsenkocher 5CU1/P 2.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Enzo z Krupičkova mlýna pes 22.06.2005 Xandy Vitaxis Chessy z Podradbuzí 5JX1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Bond Vepeden pes 23.09.2005 Luis Rivie Denny Bílý trpaslík 5JV1/P 1.tř. Doživotně 30.10.2010 Č.Budějovice Ing.K.Strouhal
Paris v.d. Mohnwiese fena 01.03.2007 Ellute v.d. Mohnwiese Exanja vom Waldhäuser Schloss 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Dixi Panatax fena 18.09.2006 Janos v.d.Noriswand Vanta Suché Lazce 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Wilma Framato Rolau fena 02.02.2008 Chalif Framato Rolau Juna v. Holtkamper See 5JI1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Alma Modrá strela fena 29.11.2007 Vito Ja-He Kora Eqidius 5CU1/N 2.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Quebec Leptáč pes 27.07.2006 Arso von Sendling Chelsey Štíhlouš 5X1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Quel od Policie ČR pes 18.05.2005 Jaguar Aritar Bastet Edita z Pohraniční stráže 5JXQ1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Lukas z Dvořákova sadu pes 24.04.2006 Xant z Jirkova dvora Channy z Dvořákova sadu 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Sarah ze Stříbrného kamene fena 07.09.2007 Enzo v.Clausberg Miky ze Stříbrného kamene 5QV1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Xia Xixao ze Zevlova dvora fena 08.09.2007 Voodoo Hartis Bohemia Gwendolína Štíhlouš 5CV1/P 2.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Vera Leptáč fena 10.01.2008 Nickos Clark Chelsey Štíhlouš 5JX1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Bessy ze Šikmáku fena 26.01.2003 Tom z Pohraniční stráže Andy z Oplovny 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Umber Aritar Bastet fena 06.04.2006 Quinn v. Sickinger Moorwerk Cara Junák 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Jagga Ja-He fena 22.08.2006 Ellute v.d. Mohnwiese Jola v. Ortenberg 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Caris z Krupičkova mlýna fena 01.02.2005 Jyro z Kyjovského údolí Sinnaed z Krupičkova mlýna 5JI1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Bonny Dacherri fena 03.11.2006 Baltazar Galán Cherry z Veselé Kamky 5CU1/P 2.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Cher Skočická samota fena 09.11.2006 Cor Derik Ypsi z Pohraniční stráže 5CV1/P 2.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Heny Skočická samota fena 13.04.2006 Gero Leryka Ypsi z Pohraniční stráže 5U1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Dixie Sorizo fena 29.02.2008 Voodoo Hartis Bohemia Hanah Rivie 5JV1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Cheri Eqidius fena 08.05.2008 Jimm v.d. Salztal-Hohe Eta Eqidius 5CU1/P 2.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Quella ze Stříbrného kamene fena 31.07.2006 Gringo v.d. Mohnwiese Bemoan Bee 5CV1/P 2.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Bona Mania Bohemia fena 07.11.2006 Ergo Hartis Bohemia Bára z Oplovny 5CV1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Ina Gymor fena 22.06.2004 Ilko a.d. Königshöhle Bea Gymor 5U1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Miky ze Stříbrného kamene fena 16.07.2005 Ellute v.d.Mohnwiese Bomoan Bee 5U1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Wara ze Zevlova dvora fena 26.08.2007 Boss Mir-Jar Beggie Daxis 5JI1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Nemo ze Stříbrného kamene pes 09.01.2006 Vito v.Waldwinkel Bemoan Bee 5CV1/P 2.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Dargo Mania Bohemia pes 29.05.2007 Zoran Ben-Ju Bára z Oplovny 5V1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Squall za Stříbrného kamene pes 07.09.2007 Enzo v.Clausberg Miky ze Stříbrného kamene 5V1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Jaro Ja-He pes 22.08.2006 Ellute v.d.Mohnwiese Jola v.Ortenberg 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Druck Sorizo pes 29.02.2008 Voodoo Hartis Bohemia Hanah Rivie 5V1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Sago z Golha pes 30.03.2006 Quanto Jipo-Me Lara z Golha 5X1/P 1.tř. 2011/2012 9.5.2010 Velešín Ing.K.Strouhal
Quina Stříbrné doly fena 26.12.2005 Arny Hartis Bohemia Kony Stříbrné doly 5JXQ1/P 1.tř. Doživotně 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Barbie Rivie fena 10.08.2006 Arny Hartis Bohemia Jula z Vrátnej doliny 5JX1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Vendy Rapačov fena 02.09.2004 Car z PS Lili Rapačov 5V1/N 1.tř. Doživotně 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Candy Rapačov fena 01.01.2007 Quinn od Policie ČR Lili Rapačov 5CV1/N 2.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Zombie Rivie fena 01.01.2006 Illo v.d. Abfuhr Manka Anrebri 5CI1/N 2.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Vatty Framato Rolau fena 18.10.2007 Levis di Fossombrone Kenya van Noort 5JX1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Agáta Vepeden fena 17.03.2005 Jaguar Aritar Bastet Denny Bílý trpaslík 5JVQ1/P 1.tř. Doživotně 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Carry Sandau-Bohemia fena 11.03.2008 Dux de Cuatro Flores Kati v.Poxdorfer-Tannenhof 5JX1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Annie z Vodňanské doliny fena 18.04.2006 Quint z Daskonu Iris z Osobovské skály 5JY1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Jenny Skočická samota fena 27.11.2007 Gerro Leryka Ypsi z PS 5V1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Amma Hartis Bohemia fena 01.01.2005 Sony des Jardins de Peyrou Merry Hartis Bohemia 5JX1/N 1.tř. Doživotně 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Víra Rivie fena 14.02.2005 Cit Rivie Christa Aritar Bastet 5V1/P 1.tř. Doživotně 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Furie Vepeden fena 22.12.2007 Norman Eqidius Agáta Vepeden 5JV1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Monna Hartis Bohemia fena 21.04.2004 Arak v.Frankengold Merry Hartis Bohemia 5JX1/P 1.tř. Doživotně 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Julia Kateko fena 24.04.2007 York Venušina sopka Feli Kateko 5CI1/P 2.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Xara Stříbrné doly fena 07.09.2007 Charis Leryka Fanny Leryka 5JX1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Gloris Cartágo fena 05.08.2007 Endy Týnská hora Šany z Krupičkova mlýna 5X1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Hoky z Perštátského mlýna fena 28.06.2007 Zender v.Lusondai Carin z Perštátského mlýna 5U1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Hanny z Perštátského mlýna fena 28.06.2007 Zender v.Lusondai Carin z Perštátského mlýna 5CV1/P 2.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Harieta z Perštátského mlýna fena 28.06.2007 Zender v.Lusondai Carin z Perštátského mlýna 5CV1/P 2.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Kobra 11 z Nového Draka fena 23.07.2007 Ergo Hartis Bohemia Gimi z Nového Draka 5KI1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Ennie Provocativo fena 29.05.2005 Hery z Chržína Tula Venušina sopka 5V1/P 1.tř. Doživotně 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Gall Zla-Mi pes 20.03.2005 Tom z PS Aissi Anrebri 5CVQ1/N 1.tř. Doživotně 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Frankie Drapa pes 23.11.2007 Piko Bret-Bett Axa Drapa 5V1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Ord Leryka pes 26.04.2007 Nasch v.Lisdorferland Emilka Anrebri 5V1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Ax ze Svobodného dvora pes 06.02.2006 Gerro Leryka Cher Bílý trpaslík 5JVQ1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Xaron Stříbrné doly pes 01.01.2007 Charis Leryka Fanny Leryka 5KV1/P 2.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Kendy Atari Lee pes 01.01.2006 Xaron Hartis Bohemia Inka Atari Lee 5X1/P 1.tř. 2010/2011 31.10.2009 Ševětín J.Kučera
Wela Stříbrné doly fena 02.04.2007 Max Rumina Moravia Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. 2010/2011 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Xantypa ze Zevlova dvora fena 08.09.2007 Voodoo Hartis Bohemia Gwendolína Štíhlouš 5V1/P 1.tř. 2010/2011 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Rata Wolfeland fena 22.04.2007 Sancho v.Spitalfeld Megy Manepo Ideal 5JX1/P 1.tř. 2010/2011 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Tess Redox fena 09.05.2007 Dux de Cuatro Flores Marit Redox Kontrol.chov   Povaha 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Gábi z Nové pošty fena 24.08.2006 Ero zo Štiavnických hor Daisy Bílý trpaslík 4KU1/P 2.tř. 2010/2011 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Fanta Bohemia Abakan fena 12.07.2006 Bren z Daskonu Chappa z PS 4CU1/P 2.tř. 2010/2011 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Ikolka Skočická samota fena 28.04.2007 Gerro Leryka Grejs Skočická samota 5V1/P 1.tř. 2010/2011 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Saba Stříbrné doly fena 21.06.2006 Forest Gump Mineo Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. 2010/2011 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Kati v. Poxdorfer-Tannenhof fena 12.02.2006 Orbit vom Hühnegrab Palli v.d. Jahnhöhe 5JX1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Niki ze Stříbrného kamene fena 09.01.2006 Vito Waldwinkel Bemoan Bee 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Amanda Vepeden fena 17.03.2005 Jaguár Aritar Bastet Denny Bílý trpaslík 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Bery z Vlčí smečky fena 06.07.2003 Bonny z Koroseckých zahrad Aka z Písničky 5CV1/P 2.tř. Doživotně 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Išty Štíhlouš fena 03.07.2005 Pedro Hartis Bohemia Gwendolína Štíhlouš 5CV1/P 2.tř. Doživotně 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Šeril ze Zevlova dvora fena 04.12.2004 Cimbo Polux Bohemia Zora Dolmina 5JX1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Ora ze Stříbrného kamene fena 18.01.2006 Ellute v.d. Mohnwiese Irša z Lipin 5V1/P 1.tř. Doživotně 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Cody ze Svobodného dvora pes 09.02.2007 Bren z Daskonu Bára z Ptačího hnízda 5CX1/P 2.tř. 2010/2011 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Virus ze Zevlova dvora pes 23.07.2006 Uran Ro-Kop Bohemia Zora Dolmina 5JX1/P 1.tř. 2010/2011 9.5.2009 Č.Budějovice Ing.Strouhal
PARIS von der Mohnwiese f 01.03.2003 Ellute v.d.Mohnwiese Exanja v.Waldhäuser Schloss 5V1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
Scherry Stříbrné doly f 21.06.2006 Forest Gump Mineo Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ARSA z Vodňanské doliny f 18.04.2006 Quint z Daskonu Iris z Osobovské skály 5CX1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ZORA Rapačov f 03.04.2006 Quint z Daskonu Lili Rapačov 5CY1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ZINA z Dudákova f 23.03.2007 Odin od Roubenky Wendy z Dudákova 5CU1/N 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ZANA Rapačov f 03.04.2006 Quint z Daskonu Lili Rapačov 5Y1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
YASKIA Rapačov f 02.09.2005 Hery z Chržína Lili Rapačov 5V1/N 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
UTTA Stříbrné doly f 10.02.2007 Ergo Hartis Bohemia Chita Stříbrné doly 5X1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
QUINTA ze Stříbrného kamene f 31.07.2006 Gringo v.d.Mohnwiese Bemoan Bee 5CU1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
QUELLA ze Stříbrného kamene f 31.07.2006 Gringo v.d.Mohnwiese Bemoan Bee 5CV1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
HIKARY Venušina sopka f 24.09.2005 Vito v.Waldwinkel Asia Venušina sopka 5CX1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
FUJI Bohemia Abakan f 12.07.2006 Bren z Daskonu Chappa z PS 4CV1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
DONA Vepeden f 19.01.2007 Greg Bílý trpaslík Amanda Vepeden 5U1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
BECKI Cartágo f 02.02.2005 Xero Hartis Bohemia Šanny z Krupičkova mlýna 5JI1/N 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
MERRYLU Leptáč f 16.07.2004 Xero Hartis Bohemia Prixi Dlhá roveň 5JX1/P 1.tř. Doživotně 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
CORA Provocativo f 03.10.2004 Xero Hartis Bohemia Folly Maserau 5JX1/P 1.tř. Doživotně 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
TED Irluka p 28.05.2006 Cleo Irluka Febony Irluka 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
ZAKYNTHOS Sherak p 08.08.2004 Orbit v.Tronje Ginger Sherak 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
SHREK Stříbrné doly p 21.06.2006 Forest Gump Mineo Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
SABER ze Zevlova dvora p 16.11.2004 Canto di Casa Massarelli Beggie Daxis 5JX1/N 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
QWINTO Niox p 26.06.2006 Charli Niox Bajga z Gartu kontrol.chov   Povaha 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
QUERRY ze Stříbrného kamene p 31.07.2006 Gringo v.d.Mohnwiese Bemoan Bee 5Y1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
QUEBEC Leptáč p 27.07.2006 Arso von Sendling Chelsey Štíhlouš 5X1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
NEMO ze Stříbrného kamene p 09.01.2006 Vito v.Waldwinkel Bemoan Bee 5CV1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
NAROC vom Bunsenkocher p 14.02.2007 Bandit vom Zuchtgut Maomi vom Bunsenkocher 5CU1/P 2.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
CHEROKEE Provocativo p 16.06.2006 Xandi Vitaxis Aimy Hartis Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
DENIS Girmido p 06.08.2005 Akim Černá vlnka Elis od Natálky 5V1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
BOND Vepeden p 23.09.2005 Luis Rivie Denny Bílý trpaslík 5JV1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
BASKO ze Svobodného dvora p 18.07.2006 Vito v.Waldwinkel Cher Bílý trpaslík 5Y1/P 1.tř. 2009/2010 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
LUCA ze Stříbrného kamene p 29.08.2004 Quint z Daskonu Bemoan Bee 4Y1/P 2.tř. Doživotně 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
BENDÍK z Daskonu p 16.05.2003 Illo v.d. Abfuhr Jetti z Daskonu 4I1/P 2.tř. Doživotně 25.10.2008 Č.Budějovice Ing.Strouhal
NOLTY Leptáč p 18.02.2005 Jyro z Kyjovského údolí Prixi Dlhá roveň kontrol.chov   Povaha 17.5.2008 Ing.Novotný
NOR od Policie p 05.06.2004 Dick Leryka Chylla z PS 5CX1/P 2.tř. Doživotně 17.5.2008 Ing.Novotný
ZORRO Dombai p 11.03.2004 Xonar Framato Rolau Odeta Dombai 5JX1/P 1.tř. Doživotně 17.5.2008 Ing.Novotný
ANGEL Vědusk f 17.04.2006 Lary Bret-Bett Era z Nové pošty 5Y1/P 2.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
ENDIE Bohemia Abakan f 04.06.2005 Hery z Chržína Zina z PS 5KV1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
GERA Leryka f 09.11.2003 Ero z Osobovské skály Emilka Anrebri 5CX1/P 2.tř. Doživotně 17.5.2008 Ing.Novotný
GINA Skočická samota f 09.09.2004 Car z PS Ypsi z PS 5V1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
HENY Skočická samota f 13.04.2006 Gerro Leryka Ypsi z PS 5U1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
HERIETT Ornis-Bohemia f 12.04.2006 Apoll Hartis Bohemia Zolly Ornis-Bohemia 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
CHAPPA z PS f 29.10.2003 Dax Bílý trpaslík Brenda z PS 5V1/P 1.tř. Doživotně 17.5.2008 Ing.Novotný
IDA Anrebri f 03.09.2004 Tom z PS Yenna Anrebri 7U1/P 2.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
INA Gymor f 22.06.2004 Ilko a.d. Königshöhle Bea Gymor 5U1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
PARIS od Hradu Drahotuch f 26.08.2005 Laser v.Emkendorfer Park Oduscha v.d. Noriswand Kontrol.chov   Povaha 17.5.2008 Ing.Novotný
SARAH ze Zevlova dvora f 16.11.2004 Canto di Casa Massarelli Beggie Daxis 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
SENDY Stříbrné doly f 21.06.2006 Forest Gump Mineo Kony Stříbrné doly 5JX1/P 1.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný
YALU Rapačov f 02.09.2005 Hery z Chržína Lili Rapačov 5CU1/P 2.tř. 2009/2010 17.5.2008 Ing.Novotný